Artystyczna biżuteria w naszym mieście

Co jakiś czas w moim mieście dzieje się coś ciekawego. A to jakiś festiwal kolorów, a to ciekawe koncerty nowo powstałych, lub bardziej znanych zespołów. Ostatnio otworzono u nas nawet małą galerię i pierwszego dnia otwarcia była tak przepełniona, że nie chciałam się już tam wciskać. Dlatego postanowiłam odwiedzić ją trochę później.

Przegląd bursztynowej biżuterii artystycznej

biżuteria artystyczna z bursztynemGdy już cały tłum się rozszedł, następnego dnia wieczorem można było co nie co zobaczyć, co tam mają w ofercie. Były liczne sklepy, ale najbardziej urzekła mnie biżuteria artystyczna z bursztynem w takim specjalnym sklepiku. Mieli tam tylko wyroby z bursztynu i to wszelkiego rodzaju. Był duży wybór i pomyślałam, że może z okazji otwarcia, kupię sobie jakiś drobiazg do ozdoby. Nie miałam żadnego wisiorka, a mój ulubiony zerwał się już dobre pół roku temu. Biżuteria w tym sklepie nie była oklepana. Posiadała unikalne wzory i bardzo podobały mi się modele, które były na sprzedaż. Artystyczna biżuteria jest wytwarzana z sercem i niezwykłą precyzją. Artysta nie pozwoli sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia. Jest najlepszy w tym co roki, tak więc biżuteria była po prostu niesamowita. Widać było duży wkład pracy i zaangażowanie w wytworzenie takich ślicznych błyskotek. Były tak piękne, że naprawdę miałam problem się zdecydować. Wszystkie mi się podobały i decyzja była bardzo trudna. Postanowiłam na chybił trafił wylosować sobie jakiś wisiorek. Bo inaczej to nie podjęłabym decyzji. Trafiło na drobny naszyjnik z małym bursztynem.

Mój naszyjnik, zakupiony w nowym sklepie z biżuterią z bursztynu, noszę teraz na co dzień. Praktycznie się z nim nie rozstaję, bo jest lekki, nie obciąża mi szyi i wygodnie mi się w nim chodzi. Właśnie takiej ozdoby było mi trzeba. Dobrze, że poszłam do tej galerii.