Auto serwis w Białymstoku tematem vlogerów

auto serwis

W naszym programie telewizyjnym odwiedziliśmy miasto na wschodzie kraju. Razem z kamerą zajechaliśmy do Białegostoku. Sprawdziliśmy jak w tym mieście ma się rynek, jak sprzedaje się samochody używane i w jakiej jakości się one trzymają.

Auto serwis był doskonale wyposażony

auto serwisSprawdziliśmy każdy auto serwis, aby dowiedzieć się, jak wielu doskonałych profesjonalistów w Białymstoku pracuje. Interesowało nas też, czy można łatwo dostać części ford, ponieważ, ford jest naszą ulubioną marką samochodów. Naszej ocenie poddaliśmy wielu mechaników, ale lakiernik w Białymstoku okazał się takim fachowcem, profesjonalistą w każdym calu i zaimponował nam szalenie. O tym, jaki powinien być lakiernik zrobiliśmy obszerny fragment w naszym odcinku. Białystok okazał się wspaniałym miastem dla wielbicieli czterech i więcej kółek. Na naszej mapie pojawiła się też auto klimatyzacja, dowiedzieliśmy się, że dobry fachowiec i w słynnym Fiat 126p jest w stanie zamontować doskonały system klimatyzacyjny. Białystok to przede wszystkim miasto, w którym każdy auto serwis jest doskonale wyposażony, nie tylko w narzędzia, ale właśnie w świetnych i oddanych pracy mechaników. Prawda jest też taka, że nawet samochody używane są tutaj przygotowywane przed sprzedażą tak doskonale, że czasami ciężko odróżnić je od salonowych. Pod postem, możecie zobaczyć zdjęcia jak te samochody używane wyglądają. Zobaczycie również fotorelację jak sprawnie funkcjonuje auto klimatyzacja w Białymstoku. Może ktoś z was już był w tym mieście, może ktoś zakupił tam części ford, może macie jakieś uwagi.

Program jest teraz montowany i za trzy dni puścimy go na naszym kanale. Póki co możecie zobaczyć fotorelację jaką również umieszczam na naszej stronie. Przyznam, że Białystok i okolice są niezwykłe i też bardzo piękne.

Więcej na stronie firmy autohobby