Babcia i witamina c lewoskrętna

witamina c lewoskrętna

Co z tą młodzieżą jest to ja już nie rozumiem. Wszyscy zamiast jeść chleb, i jak się należy to jakieś suplementy diety, ja tego nie pojmuje. Wszyscy są na dietach? W moich czasach to się jadło rybę, mięso, chleb i piło ciepłą herbatę.

Witamina c lewoskrętna w owocach

witamina c lewoskrętnaCzasami w sklepie kupowało się owoce, ale żeby się skupiać, że tam jest witamina c lewoskrętna, to w ogóle się nikt nie zastanawiał. Przecież wiadomo bez zdania tych wszystkich lekarzy, że owoce i warzywa są zdrowe. Reklama, pogania reklamę w prześciganiu się nazywania tego samego, bardziej to wymyślnymi nazwami, aby ci młodzi ludzie nie do końca świadomi kupowali wszystko co brzmi dobrze. Idziesz do sklepu, do apteki i tam stoi witamina k2 nazwana bardziej finezyjnie niż wszystkie brzmienia Bacha razem wzięte. Przecież to zawrotu głowy można dostać. Chociaż z drugiej strony nauka pozwala na bardziej wnikliwe spojrzenie na to co jemy, jakie zawiera elementy, może dlatego w dzisiejszych czasach ludzie dłużej żyją? Co o tym myślicie? Ostatnio kupiłam dwa blistry w których witamina d3 zajmowała najwięcej miejsca. Myślę, w porządku to zdrowe i zaczęłam łykać w wyznaczonych porach. Wnuczek do mnie podszedł i powiedział że to właśnie są suplementy diety, nawet taka witamina, bo uzupełnia to co standardowa dieta nie jest w stanie zabezpieczyć.

Zaskoczyłam się jego rewelacją, że mimo że nie jestem na diecie, to jednak stosuje coś co z dietą jest wspólnego. Poszłam do sklepu mojej koleżanki dzisiaj i wszystko z entuzjazmem jej opowiedziałam. Tak jak wam!