Córka zadowolona z wizyty u dentysty

Ostatnio gdy moja córka głośnio się śmiała zauważyłam małą czarną plamkę na jej zębie. Córka ma siedem lat i zawsze starałam się pilnować jej podczas mycia zębów. Zresztą też co jakiś czas je oglądałam żeby niczego nie przegapić.

Wizyta u najlepszego dentysty dziecięcego

Dentysta dla dzieci RzeszówTakże nie wiem jak to się mogło stać, że ma teraz małą dziurkę. Na szczęście nic ją nie boli i z tego co zdążyłam zauważyć jest to mała dziurka. Stwierdziłam, że jak najszybciej trzeba iść z tym zębem do dentysty. Córka ma jeszcze mleczne zęby ale i o nie trzeba przecież dbać. A dziecko powinno się przyzwyczajać do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Nie wiedziałam gdzie bym mogła iść do takiego dobrego dentysty dla dzieci. Spytałam się koleżanek z pracy, które także mają dzieci. One wskazały mi tego samego lekarza, z którego są bardzo zadowolone. Dlatego też postanowiłam zadzwonić tam i umówić córkę na wizytę. Ten dentysta dla dzieci Rzeszów przyjmował bardzo blisko mojego domu. I udało mi się umówić na wizytę już za dwa dni. Córka widziałam, że się trochę denerwowała. Jednak pan dentysta oprowadził ją najpierw o gabinecie a potem pokazał kolorowe plomby. Córka była nimi zachwycona. Oczywiście chciała mieć różową. Potem grzecznie usiadła na fotelu  i dała sobie wyleczyć zęba bez żądnego ale. Byłam z niej bardzo dumna. A ona była chyba najbardziej zadowolona ze swojej kolorowej plomby. Na koniec wizyty dostała także małą pastę do zębów a także naklejki. Pan doktor pokazał także jej jak ma myć zęby.

Byłam bardzo zadowolona z tej wizyty. A co najważniejsze moja córka też.v W domu potem się mnie pytała czy jeszcze kiedyś tam wróciły. Ja jej powiedziałam, że jeśli będzie miała problemy z zębami to na pewno pójdziemy tylko do tego dentysty bo on jest najlepszy.