Czym karmić naszego psa?

Czasami wydaje nam się, że wiemy o naszym czworonogu dosłownie wszystko. Lecz czy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki rodzaj żywienia jest dla niego najodpowiedniejszy? Nie każdy z nas posiada dokładną wiedzę względem żywienia psa, lecz istnieje prosty sposób na to, aby i bez niej zapewnić psu to, co najlepsze.

Doskonałe karmy bezzbożowe

essential foods nautical livingNie każdy z nas jest z zamiłowania znawcą psów, ani też nie każdy z nas przecież ukończył weterynarię, aby wiedzieć wszystko o ich żywieniu. Nie zmienia to faktu, że i bez takiej gruntownej wiedzy możemy karmić naszego psa tym, co najlepsze. Czysto teoretycznie psy średniego wzrostu i większe powinno karmić się barfem. Jest to specjalna dieta dla psa polegająca na podawaniu mu mięsa i od czasu do czasu delikatnego uzupełnienia diety składnikami pochodzenia roślinnego. Taka dieta jednak jest niestety kosztowna, a i nie zawsze mamy czas przed pracą, czy nawet po niej, aby szykować psu świeży i pełnowartościowy posiłek. Essential foods nautical living to karma, która ułatwi nam cały proces. Jest to bowiem rodzaj karmy zawierający w sobie przede wszystkim różnorodne składniki mięsne, czyli dokładnie to, czego nasz pies potrzebuje. Kupując taką karmę nie będziemy musieli stać codziennie nad psią miską i zastanawiać się ile wrzucić do niej żwaczy, ile skrzydełek, a ile buraczków czy jajka. Po prostu wystarczy, że nasypiemy psu karmy do miski i gotowe. Pies ma zapewnione żywienie na równie wysokim poziomie, jaki gwarantuje mu dieta barf, a przy tym nie musimy się zbytnio wysilać.

Taka karma może nam się wydawać droga, lecz wbrew pozorom jest zupełnie inaczej. Karmiąc psa pełnowartościową karmą potrzebujemy jej mniej podawać, aniżeli w przypadku zwykłych, sklepowych karm. To oznacza, że karma starcza nam na dłuższy okres czasu, a co za tym idzie nie tylko oszczędzamy, ale w ogólnym rozrachunku wychodzimy nawet na plus z wszelkimi kosztami.