Dobre śniadania dla każdego

Mieszkam w pięknym mieście i jest to Jelenia Góra. Urodziłam się tutaj i jestem z tego dumna. Moja miasto jest wspaniałe. Mam tutaj wiele przyjaciółek i zawsze razem spędzamy czas. Mamy nawet wspólne miejsca, do których obowiązkowo zawsze się udajemy. Są to sklepy z odzieżą, ale też różne restauracje.

Pyszne śniadanie w Jeleniej Górze

śniadania - Jelenia GóraLubimy zawsze przed szkołą wybrać się na coś dobrego do jedzenia. Mamy taką knajpkę niedaleko szkoły, gdzie serwują najlepsze śniadania – Jelenia Góra i wszystkim mogę je z czystym sumieniem polecić. Do godziny 11 można skorzystać tam z oferty śniadaniowej. Właściciele myślą tam też o młodych i można tam zjeść takie rzeczy jak płatki z mlekiem, muesli z jogurtem naturalnym i różne koktajle owocowe. Z powodzeniem więc mogą tam jeść osoby na diecie. My z koleżankami bardzo często wybieramy rożne jogurty z ziarnami i z owocami. No ale osoby, które lubią zjeść więcej, też spokojnie się najedzą. Serwują tam pyszne gofry z dodatkami- bita śmietana, dżem truskawkowy, posypki. Można zjeść parówki, jakąś kiełbasę i pieczywo. Próbowałam też tostów z serem i szynką i były pyszne. Jest również pełnoziarniste pieczywo, więc w sam raz dla mnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego tak bardzo lubię tam przychodzić. Wszystko zawsze jest świeże, są bardzo miłe kelnerki, zawsze opowiadające jakieś zabawne historie. W tym lokalu zawsze i najem się do syta i spędzę miło czas z przyjaciółkami. Po prostu poprawia mi się tam humor.

Za każdym razem śniadanie bardzo mi smakuje. Uwielbiam koktajle owocowe, zwłaszcza, że teraz wprowadzili jakieś nowe ich smaki. Muszę wypróbować wszystkich i wybrać sobie jakiś ulubiony. Zdrowe śniadania zawsze dają siłę i są większe chęci do nauki. Można się bardziej skoncentrować w szkole, gdy się porządnie najemy.