Drony sportowe dla każdego

Zaczynając swoją przygodę z dronami sportowymi warto znaleźć taki model, który pozwoli na bezproblemową naukę pilotażu, jednocześnie zapewniając łatwość sterowania, długi czas pracy na baterii bez konieczności ładowania ogniw oraz wystarczające parametry techniczne, by móc wykonywać akrobacje w powietrzu.

Nowoczesne drony dla początkujących

nowoczesny hubsan x4 h107c plusJedną z popularnych firm produkujących drony przeznaczone dla różnych klientów o odmiennych potrzebach jest Hubsan. W swojej ofercie posiada zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, zdolne do unoszenia nawet dość ciężkich kamer, jak i sprzęt sportowy. Zarówno początkujący pasjonaci niewielkich maszyn latających, jak i zawodnicy startujący w imprezach poświęconych pokonywaniu na czas skomplikowanych torów znajdą w asortymencie producenta coś dla siebie. Jedną z najbardziej przyjaznych użytkownikowi, który nie miał wcześniej do czynienia z pilotażem drona maszyną jest nowoczesny hubsan x4 h107c plus. Posiada on w swoich sterownikach zarówno tryb uproszczonego sterowania, przeznaczony dla niedoświadczonego pilota, jak i tryb profesjonalny, w którym kierowanie lotem urządzenia nie jest wspomagane żadnymi systemami automatycznymi. Dzięki wbudowanemu oświetleniu możemy użytkować drona również w nocy. Umieszczona na stałe kamera daje wyraźny obraz, dzięki któremu można zarówno kontrolować trasę lotu drona podczas powietrznych akrobacji, jak i wykonywać zdjęcia bądź nagrywać filmy w jakości High Definition.

Jeżeli spodoba się nam latanie dronem, możemy dokupić do urządzenia dodatkowy osprzęt, jak chociażby wydajniejsze ogniwa bateryjne czy dodatkową kamerę o wysokiej jakości rejestrowanego obrazu. Wszelkie akcesoria pasujące do tego modelu można znaleźć na stronie internetowej producenta.