Dzień darmowej naprawy komputerów

naprawa komputerów

Każdy z nas korzystał kiedyś z jakiś usług, ja też i to wiele razy. Na rynku krajowym jest bardzo mnóstwo różnych usług. Kiedyś ich aż tyle nie było i każdy sobie jakoś sam radził ze wszystkim.

Dzisiaj naprawa komputerów za darmo

naprawa komputerów

Kiedyś to każdy był taką złotą rączką. Niestety teraz tak nie jest i dlatego też powstają liczne punkty usług. Coraz więcej ludzi zaczyna z nich korzystać. Nie zawsze powodem jest brak jakiś umiejętności, ale brak czasu na to by coś zrobić. W obecnych czasach, gdy liczy się kariera, czasu jest coraz mniej. Ciężko nam znaleźć czas dla rodziny, a co dopiero na zrobienie czegoś. Ja na chwilę obecną prowadzę taki niewielki biznes usługowy. Naprawa komputerów jest moją usługą, ale coraz częściej ludzie przynosili mi swoje telefony komórkowe oraz tablety do naprawy. Rzadko już u mnie były komputery do naprawy. Dlatego też naprawa tabletów oraz naprawa telefonów komórkowych są moimi nowymi usługami. To dobrze firma się rozwija, tym lepiej dla mnie.Ale by przyciągnąć nowych klientów,to postanowiłam wprowadzić taki darmowy dzień usług wyłącznie dla stałych klientów.Taki dzień mógł się odbyć po skorzystaniu z moich usług co najmniej pięć razy, za które oczywiście trzeba było by zapłacić. Za szóstym razem jakby przyszedł do mnie klient to już naprawa jest darmowa.

I liczenie zaczyna się od początku, to znaczy znowu musi przyjść do mnie pięć razy i za szóstym będzie miał darmową usługę. Naprawy nie muszą być poważne. Łódź był świetnym miejscem na otwarcie tego biznesu, mam bardzo wiele klientów.

Wiele o usłudze naprawy komputerów można dowiedzieć się na – topkomputer.com