Firma ddd pomysłem na biznes

 

Długo byłem bez pracy i szczerze mówiąc nie odpowiadało mi to. U mnie w mieście z moim zawodem jest bardzo ciężko, dlatego postanowiłem działać sam na własną rękę i założyć swój własny biznes. Wcześniej pracowałem w zakładzie zajmujący się dezynfekcja i deratyzacją. Nic nie stało, abym sam spróbował się w tym zrealizować.

Czy opłaca się prowadzić firmę ddd?

dobra firma dddW moim miasteczku nie ma żadnej firmy zajmującej się tymi usługami. Jeśli ktoś potrzebuje wytępić prusaki, myszy i inne gryzonie bądź robaki, zamawia firmę, która przyjeżdża z innego miasta. Trzeba więc płacić nie tylko za samą usługę, ale i za dojazd. Pomyślałem, że warto spróbować, ponieważ będę jedyną osobą zajmującą się ddd w tym miasteczku. U nas wokół jest wiele pól i tam zamieszkują polne myszki. Rolnicy niejednokrotnie mieli problem z tępieniem ich w swoich spichlerzach. Mój pomysł na biznes zrealizowałem pół roku temu. Już w pierwszych dniach mojej działalności dostałem trzy zlecenia. Zakupiłem wcześniej odpowiedni sprzęt do ozonowania pomieszczeń oraz środki zapobiegawcze przed szkodnikami. Udałem się do moich klientów i sprawnie oraz szybko pozbyłem się niechcianych gości z ich posesji i mieszkań. Jako dobra firma ddd nie wziąłem za to zbyt wiele pieniędzy, dlatego moi pierwsi klienci zaczęli mnie polecać swoim znajomym, rodzinie i sąsiadom. Klientów było coraz więcej. Byłem specjalistą w zakresie likwidacji szczurów, karaluchów, mrówek a nawet kretów!

Mój biznes rozwinął się w zaskakująco szybkim tempie. Opłaciło mi się prowadzić taką firmę. Ja zyskuję na tym bardzo dużo, z kolei klienci są zadowoleni z usług mojej firmy. Ostatnio zainwestowałem w nowy sprzęt do tępienia bakterii i grzybów. Będę zajmował się skuteczną dezynfekcją. Zrobiłem dobrze, że założyłem tę firmę.