Firma poszukuje nowego pracownika

malowanie proszkowe

Moja żona zawsze mi pomaga i mnie wspiera. Od kilku lat prowadzi księgowość w moim przedsiębiorstwie, dzięki czemu odciążyła mnie, ponieważ posiadam masę innych obowiązków. Moja firma mieści się w centrum Kielc, ale świadczę usługi na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

W Kielcach znajdę kogoś, kto wykonuje malowanie proszkowe

malowanie proszkoweWykonuję konstrukcje stalowe, które są montowane u klienta. Moje balustrady nierdzewne cieszą się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na ich wysoką jakość. Każdy klient, który kupił moje balustrady nierdzewne zawsze był zadowolony. Ostatnio posiadam mnóstwo obowiązków i coraz gorzej sobie radzę. Uznałem, że muszę zatrudnić pracownika, który będzie wykonywał cynkowanie u klientów oraz oczywiście malowanie proszkowe. Musi to być zdecydowanie osoba doświadczona, ponieważ nie mam czasu na wprowadzanie go czy wysyłanie na szkolenie. W Kielcach na pewno jest mnóstwo osób, które potrafią wykonać cynkowanie proszkowe czy też oczywiście szybkie malowanie proszkowe. Tego samego dnia skontaktowałem się z firmą, która na moje zlecenie poszuka odpowiedniego pracownika. Na zgłoszenia czekałem kilka dni. Otrzymałem profile pięciu osób, które nadawały się do tej pracy. Wykonywały one konstrukcje stalowe oraz spawały balustrady nierdzewne. Każda z nich potrafiła wykonać cynkowanie oraz naturalnie malowanie proszkowe. Nie miałem pojęcia na kogo się zdecydować, ponieważ każda z tych osób posiadała doskonałe doświadczenie. Poprosiłem żonę o pomoc.

Wybrała Adama, który według niej najbardziej potrzebował zatrudnienia. Moja żona dobrze postąpiła i byłem jej ogromnie wdzięczny za pomoc. Adam na początek miał wykonać malowanie proszkowe i poradził sobie świetnie. W ogóle nie byłem mu potrzebny. Taki pracownik był mi bardzo potrzebny Cieszę się niezmiernie, że został zatrudniony.