Inwestujemy pieniądze w nowoczesny domek z panelami na podczerwień

panele na podczerwień

Z mężem mamy dobrą pracę. On jest kierownikiem magazynu z żywnością a ja jestem farmaceutą. Zarabiamy dużo pieniędzy. Nie mamy dzieci, więc nie mamy a kogo ich wydawać.

Panele na podczerwień to dobry wybór

panele na podczerwieńZdecydowaliśmy się na budowę domu. Mamy już przygotowany projekt bo nasza znajoma jest architektem. Karlina doradziła nam żebyśmy zbudowali dom ekologiczny i oszczędny. Jest to dla nas ważne bo staramy się żyć w zgodzie ze środowiskiem. Ziemię kupiliśmy w Poznaniu na obrzeżach miasta. Podpisaliśmy już umowę z ekipą budowlaną, polecaną przez znajomych. Z majstrem mamy ustalone już różne szczegóły. Znamy już termin rozpoczęcia prac. Majster namawia nas żebyśmy w domu założyli godne polecania panele na podczerwień. Do tej pory nie słyszałem o tej technice. Fachowiec przekazał na, że panele grzewcze na podczerwień dopiero wchodzą na nasz rynek ale są bardzo modne i doceniane przez klientów zagranicznych. Wykorzystują je w trakcie budowy domów i mieszkań. Dodatkową zaletą jest wygląd. Panele grzewcze na podczerwień pięknie wyglądają. Panele grzewcze zapewnią także komfort jeżeli chodzi o temperaturę. Montaż jest łatwy a koszty ogrzewania niskie. Metoda ta niedługo będzie u nas bardzo znana i wiele osób będzie zmieniać swoje ogrzewanie na grzejniki na podczerwień. Panele grzewcze na podczerwień można zamontować na ścianie lub suficie wszystko zależy od naszej decyzji. Fachowiec doradza nam montaż na suficie. Dzięki temu panele na podczerwień nie będą od razu rzucały się w oczy. Grzejniki na podczerwień gwarantują niskie koszty ogrzewania i to jest dla nas najważniejszy aspekt który nas przekonał.

Wybraliśmy także grzejniki łazienkowe dekoracyjne, które będą dostosowane do naszych pięknych kafelek które wybraliśmy w sklepie. Nie mogę się doczekać jak nasz dom będzie ukończony.