Jak szybko wyremontować taras?

taras

Moja siostra miała kiedyś mieszkanie w bloku. Teraz jednak jej sytuacja finansowa poprawiła się na tyle, że było stać ją by przeprowadzić się do domu w zabudowie szeregowej. Przed tym domkiem ma naprawdę duży taras i ogródek i myślę, że jest to największy plus tego miejsca.

Remont balkonu a remont tarasu

tarasOczywiście domek ten jest znacznie większy od poprzedniego mieszkania. Siostra ma dwóch synów także takie miejsce do wybiegania się przez nich jest także bardzo ważne. Zresztą gdy będzie ciepło można przecież jeść na tarasie a także robić grille. Bardzo jej tego zazdroszczę bo sama chciałabym mieć takie miejsce. Siostra zawsze miała dobry gust także nowy dom urządziła naprawdę pięknie. Bardzo spodobało mi się także to w jaki sposób urządziła swój taras. W końcu remont tarasu to nie to samo jak sprawny remont balkonu bo jest to po prostu dużo większa przestrzeń. Siostra na tarasie położyła płyty tarasowe na podkładkach w bardzo ładnym kolorze. Pod nimi są zamontowane podkładki tarasowe żeby całość była bardziej stabilna. Założyła też specjalne profile schodowe bo z tarasu jest zejście schodami do ogrodu.. Na tarasie zostały założone także okapniki balkonowe jako zabezpieczenie przed wodą. Z tego co opowiadała mi siostra ten taras i ogród kosztował ją naprawdę dużo pieniędzy. Ale zarówno na tarasi jak i w ogrodzie są stylowe meble ogrodowe. Ja gdy to zobaczyłam to od razu pomyślałam o tym, że teraz będę chyba odwiedzać siostrę jeszcze częściej niż dotychczas bo widzę, że teraz będzie można u niej się naprawdę komfortowo opalać.

Jak dla mnie wszystko wygląda świetnie i wprost nie mogę doczekać się tego gdy będzie już ciepło i będzie można zorganizować jakieś przyjęcie w ogrodzie. Widzę, że siostra i dzieci także są bardzo szczęśliwi z tego powodu, że mieszkają w tym nowym domu.