Kocyki minky i inne rzeczy dla dziecka

koc

Każda kobieta marzy o tym żeby kiedyś zostać matką. Ja marzyłam o tym od dziecka. Uwielbiałam bawić się w dom.

Kocyki minky – udany zakup

kocWszystkie moje lalki były moimi dziećmi, którymi jako dobra „mama” musiałam się opiekować. Kiedy poznałam mojego obecnego męża wiedziałam, że to ten jedyny i że to właśnie z nim chcę mieć dzieci. Pięć miesięcy po ślubie dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami.
Byliśmy bardzo szczęśliwi. Zaczęłam już wtedy kompletować mała wyprawkę dla naszego dziecka. Nie miała być ona wielka dopóki nie dowiemy się jaka jest płeć dziecka. Jednak nie mogłam się oprzeć pokusie i kupiłam dwa piękne kocyki minky. Oczywiście oba kocyki pasowałyby zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W dziewiętnastym tygodniu ciąży dowiedzieliśmy, że będziemy rodzicami chłopca. Mój mąż oszalał ze szczęścia tak bardzo, ze w gabinecie lekarskim odtańczył swój taniec zwycięstwa. Wtedy zaczęłam szaleć z zakupami. Stwierdziłam, że najlepszym wyborem przy zakupach będzie producent pościeli dziecięcej. Starałam się szukać producentów w swoim mieście żebym mogła podjechać do niego i zobaczyć materiał na własne oczy. Jednym z ważniejszych zakupów była pościel do łóżeczka dla niemowląt. Kupiłam chyba pięć kompletów. Wolałam się na początek zabezpieczyć. Zwłaszcza, że z takiej pościeli dziecko bardzo szybko nie wyrasta, bo może mu wystarczyć nawet na dwa lata. Producent pościeli dla niemowląt przy moim zakupie dał mi nawet dość dużą zniżkę.

Wiedziałam, że do niego wrócę po kolejne. I oczywiście tak się stało. Po narodzinach syna kupiłam jeszcze kolejne komplety.