Kompleksowe leczenie przepukliny

Jakiś czas temu zaczęłam przyglądać się mojemu synkowi i stwierdziłam, że coś jest nie tak. Postanowiłam wybrać się z nim do lekarza specjalisty,jednak niczego jeszcze nie wymyślać.Wolałam się najpierw upewnić, czy jest to to, o czym myślę. Miałam zaufanego lekarza w mieście.

Przepuklina u mojego synka

fachowe leczenie przepukliny pachwinowej u dzieciNiestety, moje podejrzenia potwierdziły się i okazało się, że syn ma przepuklinę pachwinową. Jest to dość częsty problem u dzieci i dokładnie nie wiadomo, skąd się bierze. Wiele osób twierdzi, że fachowe leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci możliwe jest tylko przez operację. Operacja- brzmi strasznie, zwłaszcza u takiego małego chłopca. Zaczęłam panikować i wypytywać lekarza o jej przebieg.Odpowiedział, że nie mam się czym martwić. Mogę spróbować jeszcze pasa przepuklinowego, jednak w większości przypadków okazuje się on nieskuteczny. Tak też było i nie pomógł zbyt mocno synowi. Jednak lekarz uspokajał mnie, że w obecnych czasach operacje przeprowadzane są w sposób jak najbardziej komfortowy nawet dla małego pacjenta i nie ma się czego obawiać. Poza tym, operacja za pomocą siatki, czyli metodą bez napięciową, pomaga zredukować nawet ryzyko powrotu takiej przepukliny. Wiele osób twierdzi, że to najlepszy sposób na radzenie sobie z przepukliną i do tej pory nie pojawiło się na rynku medycznym nic lepszego. Z lekkim niepokojem, ale zgodziłam się na operację, bo przecież najważniejsze było zdrowie mojego syna wtedy.

Okazało się, że nie miałam czego się obawiać. Lekarze zagadali moje dziecko w dniu operacji poznał wszystkich lekarzy i sprawili, że wcale się nie bał. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Najważniejsze, że moje dziecko w końcu pozbyło się przepukliny, która bardzo mnie martwiła. Jak widać, nie trzeba się teraz obawiać takich zabiegów.