Komu zlecić zaprojektowanie strony internetowej

W tych czasach większość firm miało swoje strony internetowe. Nic dziwnego, ponieważ wszystko poszło mocno do przodu a ludzie coraz chętniej robili zakupy w internecie. Pomyślałem więc, że i ja powinienem posiadać własną stronę internetową, żeby zwiększyć popularność swojej firmy.

Współpraca z doświadczoną firmą projektującą strony

projektowanie stron we wrocławiuByłem agentem ubezpieczeniowym a klientów pozyskiwałem sobie sam. Dysponowałem małym biurem, które mieściło się gdzieś na uboczu i w zasadzie to mało osób do mnie przychodziło. Wiedziałem, że dzięki stronie internetowej moje szanse na znalezienie większej ilości klientów zdecydowanie wzrosną. Nie miałem jednak pojęcie kto zajmuje się tworzeniem stron i do kogo powinienem się zgłosić. Przypomniałem sobie, że mój kolega miał sklep internetowy i postanowiłem poprosić go o pomoc. Podał mi nazwę firmy, która wykonywała projektowanie stron we wrocławiu i potwierdził, że byli tani i doświadczeni. Podjąłem więc współpracę z tą firmą i nawet szybko wszystko udało się załatwić. Stronę internetową projektował dla mnie jeden z pracowników tej firmy, który posiadał wieloletnie doświadczenie. Zaprojektował stronę w pełni profesjonalną i odpowiednią do rodzaju moich usług. Na stronie nawet pojawiły się linki do firm ubezpieczeniowych, z którymi współpracowałem, co jeszcze bardziej uzasadniało moją wiarygodność. Moja nowo zaprojektowana strona była czynna po trzech dniach i klienci już mogli ją odwiedzać i korzystać z mojej pomocy w kwestii ubezpieczeń.

Inwestycja w stronę internetową była dla mnie korzystna o czym wiedziałem od samego początku. Wzrosła ilość klientów, którzy chcieli ze mną współpracować. O każdym kliencie zawsze pamiętałem i odwiedzałem go indywidualnie, żeby podpisać dokumenty ubezpieczeniowe.