Mama dostała auto citroen z częściami z firmy

citroen części

Mama pracuje jako przedstawiciel handlowy. Jej firma dobrze się rozwija i inwestuje swoich pracowników. Każdy przedstawiciel ma swoje auto służbowe, które może używać także o godzinach pracy.

Części do citroena się podobają

citroen częściJeżeli chodzi o tankowanie to firma opłaca tylko benzynę, która jest potrzebna na wykonywanie obowiązków służbowych. Dodatkowe kilometry są opłacane przez mamę. Mama miała do wyboru dwie marki. Najlepsze części do citroena, który bardzo podobał się tacie lub renault, który podobał się mamie. Mama ostatecznie wybrała reno samochód był w pięknym niebieskim kolorze. Był dosyć sporych rozmiarów. Na reno z boku znajdowała się reklama z nazwą firmy, w której mama pracuje. Samochód był trzyletni czyli praktycznie jak nowy. To nasze rodzinne aut jest cztery razy starsze. Tacie auto bardzo się spodobało. Jak usiadł za kierownicą stwierdził, że jest bardzo wygodne i mamie na pewno będzie się nim dobrze kierowało. Części do reno nie są drogie. Jednak naprawa jakakolwiek nie będzie opłacana przez mamę. Samochód jest jeszcze na gwarancji i to firma będzie ponosiła wszystkie koszty naprawy. Części do samochodów renault nie są drogie dlatego firma ma takie samochody na stanie i przekazuje je swoim handlowcom. Mama dobrze sobie w pracy radziła i była jeszcze bardziej zmotywowana od kiedy miała służbowy samochód. Wygodnie jej się jeździło. Auto było zgrabne i w pięknym kolorze. Kolor jest często najważniejszy dla kobiet. Mama także cieszyła się, ze jest mobilna. Nie musi prosić taty żeby po nią podjechał czy ją gdzieś zawiózł. Firma oferowała także wymianę auta raz na pięć lat. Każdy model był dokładnie sprawdzany przez specjalistów.

Generalnie u mamy w firmie więcej pracowników decydowało się na renault. Nie wiele osób jeździło citroenem. Citroen był wybierany przez handlowców, którzy mają rodzinę. Bo ten model był przeznaczony dla rodzin.