Marzymy z przyjaciółką o ładnych torebkach coccinelle

coccinelle torebki

To było leniwe popołudnie z moją najlepszą przyjaciółką. Przeglądałyśmy sobie różne gazetki. Spodobały nam się coccinelle torebki bo były takie niecodzienne. Zwracały uwagę.

Coccinelle torebki są niecodzienne

coccinelle torebkiOj niezła tam była luksusowa odzież damska i ładne coccinelle torebki, na którą pewnie nigdy nie będzie nas stać, no ale trudno. Popatrzeć można. Nikt nie zabrania marzyć o tym, jak wyglądałyby na nas włoskie ubrania, za marzenia jeszcze nikt nie kazał płacić. Zrobiłyśmy sobie herbatę na rozgrzanie. Teraz w tym tygodniu w gazetce była moda włoska, bo akurat był jakiś włoski tydzień. Z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że kupimy sobie kiedyś takie włoskie sukienki jak się uda. Później zamówiłyśmy pizzę. Raz można sobie pozwolić na taki dzień obżarstwa, zwłaszcza, że ostatnio mało co się widujemy, bo każda z nas ma jakieś swoje zajęcia. Ja studiuję dziennie, więc codziennie muszę się uczyć i przygotowywać na zajęcia na bieżąco. Moja przyjaciółka z kolei chodzi do pracy. Ma zmiany tylko poranne, więc jak wstanie przed godziną piątą, to potem nic się jej już nie chce. Ja ją podziwiam, bo zawsze spałyśmy do 12, jak u siebie nocowałyśmy. Ogólnie lubimy sobie pospać, jak takie susły. Ranne ptaszki z nas nie są, o piątej, to co najwyżej mogłybyśmy położyć się spać, a nie wstawać. Ona chyba nigdy się nie przestawi do rannego wstawania, więc chodzi taka śnięta od paru miesięcy. Współczuję jej, i obawiam się, że ja kiedyś też tak będę musiała, i ta myśl napawa mnie niepokojem. Już bym chyba wolała chodzić na nocki, niż na rano. No ale jak nie będzie wyjścia, no to już trudno. Nie da się nic zrobić. Jak już zjadłyśmy pizzę, to wypiłyśmy sobie po gorącej czekoladzie, z mojego nowego ekspresu. Jestem smakoszem czekoladowym, więc musiała obowiązkowo zakupić sobie taki sprzęt. Uwielbiam kakao, owocowe herbatki, i czekoladę do picia. No i oczywiście nie mogę zapomnieć o miodzie pitnym. Ogólnie wszystko co słodkie.

Ale tylko do picia. Bo za słodyczami tak nie przepadam. Więc nie widać po mnie mojego zamiłowania do słodkiego. Poza tym mam szybką przemianę materii.