Matka odkupuje drukarnię oferującą druk folderów

druk folderów

Kiedy mama wyprowadziła się do Krakowa to postanowiłam pojechać do niej i zostać na stałe. To ładne miasto i na pewno znajdę tam wielu nowych znajomych. Na miejscu dowiedziałam się, że na naszym osiedlu jest drukarnia, którą mama chce odkupić od właściciela.

Druk folderów i nowa praca

druk folderówJest to już starszy człowiek, który chciałby przejść na emeryturę i zależy mu, żeby jego drukarnia trafiła do właściwej osoby. Mama idealnie się do tego nadaje. Wie doskonale jak wykonać druk katalogów, ponieważ nie raz już miała z tym do czynienia. Robiła w poprzedniej pracy druk folderów a nawet druk książek, więc wiedziała, że bez problemu może odkupić ten interes od starszego pana. Trochę czasu trwały negocjacje, ponieważ obie strony chciały ustalić takie warunki, które będą odpowiadały każdemu. Ja w tym czasie znalazłam sobie pracę w centrum Krakowa, która w sumie miała być na moment, ponieważ jak już drukarnia będzie należała do mojej mamy, to będę pracowała z nią. Mama nauczy mnie jak wykonać druk katalogów i będę mogła pracować dla niej. Cieszę się, że przeprowadziłam się do Krakowa i będę mieszkała z moją mamą. Dzisiaj z samego rana jak byłam w pracy to zadzwoniła do mama. Była szczęśliwa i powiedziała, że w końcu drukarnia należy do niej i już ma zamówienie na druk książki. Obie byłyśmy szczęśliwe i wiedziałam, że wszystko na pewno będzie nam się układało. Fajnie, że ta drukarnia jest na naszym osiedlu, ponieważ do pracy będziemy miały blisko. W sumie to sporo pracy jeszcze przed nami, ale ze wszystkim sobie poradzimy. Najważniejsze, że mama jest szczęśliwa i wiem, że to będzie najlepsza drukarnia w okolicy.

Mama zawsze wszystko wykonuje perfekcyjnie, więc i tym razem też tak będzie. Zadzwoniłam od razu do mojej przyjaciółki, ażeby jej wszystko opowiedzieć.

Więcej na http://www.drukarnialuxor.pl