Mój sprawdzony gabinet kosmetyczny

gabinet kosmetyczny

Każdy potrzebuje czasami takiej odrobinki przyjemności dla samego siebie. Dla mnie taką przyjemnością był mój wielbiony od lat gabinet kosmetyczny do którego chodziłam raz w miesiącu.

Gabinet kosmetyczny i świetne usługi

gabinet kosmetyczny Wszystko już miałam sprawdzone, i wiedziałam, że mnie tam nie skrzywdzą. Dobrze trafiłam, bo chociaż Szczecin jest duży, to niełatwo trafić na tak perfekcyjną panią jaka mnie się trafiła. Jej salon kosmetyczny mieścił się w centrum miasta, więc to też był plus, bo nie musiałam daleko jeździć. Jeden autobus i już byłam na miejscu. Nie, nie mam samochodu, bo uważam, że jest mi on zbędny. Moja kosmetyczka bardzo skupia się na powierzanych jej zadaniach. Dokładnie bada moją skórę i stan jej nawilżenia, by dobrać odpowiednie zabiegi. To bardzo ważne, ponieważ nieraz niby skóra wygląda na nawilżoną, bo się świeci i tak dalej, ale jest to tylko taka podpucha, bo wewnątrz nawilżenie jest o wiele za niskie. Ostatnio mikrodermabrazja mi się spodobała, i to właśnie ją wykonywała mi pani. Ucieszyłam się, bo mogłam spróbować czegoś nowego, bo zazwyczaj miałam tylko robione manualne oczyszczanie, więc jakaś nowość zawsze na plus. Podoba mi się podejście tej pani do klientek, bo dokładnie wie, czego ktoś oczekuje i słucha tego, co jej mówimy, lub sugerujemy. Nigdy nie wyszłam niezadowolona z tego salonu, i zawsze moja twarz wyglądała o wiele lepiej po wizycie. Dbam o nią, bo po prostu lubię wyglądać dobrze, a każdy może sobie pozwolić na takie drobne przyjemności. Wychowuję dwójkę dzieci, więc mam masę obowiązków, a tam mam takie miłe relaksacyjne chwile. Nie myślę wtedy o problemach, i jest super.

Nawet depilacja laserowa mi się podoba, bo nic mnie nie boli. Odczuwam tylko drobne uszczypnięcia, a tak to cała sesja przebiega bezboleśnie. Nigdy nie zmienię kosmetyczki.

Więcej i salonie na stronie http://www.ikeszczecin.pl