Moje pomysły na produkcje filmowe

Czasem zdarzało mi się wymyślać w głowie scenariusze do filmów, które według mnie byłyby świetnymi hitami. Nie sądziłem jednak nigdy, że prawdopodobnie przez to wkręcę się do branży filmowej, a nawet uda mi się odnieść w niej spore sukcesy.

Kariera rozpoczęta od pomysłów na produkcje filmowe

produkcja filmowaPisanie scenariuszy było dla mnie sposobem na zabicie nadmiaru wolnego czasu. Ponieważ z kolei czasu miałem bardzo dużo, niektóre ze scenariuszy dopracowałem do prawdziwej perfekcji. Uznałem, że szkoda byłoby, gdyby coś takiego miało się zmarnować. Niestety nie wiedziałem w jaki sposób sprawić, by na podstawie mojego scenariusza powstała porządna produkcja filmowa. Uznałem, że najłatwiej będzie po prostu zacząć pracę przy tworzeniu filmów, a później może uda mi się namówić kogoś znanego do wykorzystania mojego pomysłu. Zacząłem pracę jako statysta, następnie zaś stałem się osobą, która dodatkowo pomagała w przygotowaniu scenografii. Szybko zacząłem też grać różne poboczne role, ale niestety nigdy nie byłem w stanie złapać nikogo ważnego i bogatego, z kim mógłbym pogadać o moich scenariuszach. Nim się obejrzałem grałem już w produkcjach filmowych główne role i zarabiałem wystarczająco dużo pieniędzy, by spróbować ze swoim scenariuszem na własną rękę. Gdy się wreszcie przełamałem i nagrałem swój pierwszy film, od razu wiedziałem, że jest dobry. Nie sądziłem jednak, że zostanie on aż tak bardzo doceniony przez krytyków. Zajął wysokie miejsca w różnego rodzaju rankingach i zdobył wiele nagród.

Mój pierwszy film udał się znakomicie. Nie wiedziałem, że w ten sposób aż tak bardzo podniosę sobie poprzeczkę już na samym starcie. W końcu to właśnie przez to musiałem podwójnie mocno starać się przy kolejnym filmie – nie chciałem zawieść moich fanów.