Nadawanie przesyłki na poczcie i bardzo dobre woreczki strunowe

woreczki strunowe

Niedawno kupiłam sobie płaszczyk jesienny w kolorze granatowym przez internet i to za pół ceny, trafiłam akurat na wyprzedaż. Po dokonaniu zapłaty, wreszcie przyszła do mnie paczka od kuriera.

Woreczki strunowe były w promocji

woreczki strunowePo rozpakowaniu i jej i przymierzeniu płaszcza, okazało się, że jest za mała. Według tabeli rozmiarów, jaka jest zamieszczona w sklepie internetowym płaszcz powinien na mnie pasować, a tu jest za ciasny. Pomimo niskiej ceny zapłaty, postanowiłam go odesłać z powrotem do sklepu oraz wymienić na nowy o jeden rozmiar większy. W tym celu musiałam iść na pocztę, by kupić karton, przecież nie wyślę płaszcza w kopercie. Na moje nieszczęście na poczcie była strasznie długa kolejka i w dodatku tylko jedno okienko było czynne. Związku z czekaniem postanowiłam sie rozejrzeć za kartonami na poczcie i już wybrać odpowiedni, by potem przy okienku nie stać pół godziny. Ale na półkach dostrzegłam tylko same duże opakowania kartonowe, więc pozostało mi czekać, aż podejdę do okienka. Po opisaniu kartonu jaki potrzebuję, pani z okienka wyciągnęła gdzieś z pod spodu kartony fasonowe różnych rozmiarów, mogłam wybierać. Właśnie o takiego typu karton mi chodziło, gdyż są one dość płaskie, ale minusem jest to, że trzeba samemu je złożyć. Pani z okienka jeszcze mi proponowała, bym kupiła bardzo dobre woreczki strunowe, bo są akurat w promocji, ale odmówiłam, nie były mi do niczego potrzebne.

Po powrocie do domu spakowałam płaszcz wraz z formularzem zwrotu i wszystko zabezpieczyłam taśmą oraz przyczepiłam etykietę z adresatem.

Więcej na http://pakowacz.eu