Nadruki UV na szklanych płytkach w kuchni

grawerowanie laserowe

Od lat moja kuchnia czekała na duży remont. Chciałam po prostu wyrzucić swoją starą kuchnię i kupić sobie nową. Taka kuchnia to oczywiście spory wydatek. Jednak ja na ten cel oszczędzam od paru lat. Tylko po to by kuchnia wyglądała tak jak sobie ją tylko wymarzyłam.

Jaka powinna być moja kuchnia?

grawerowanie laseroweChcę by moja kuchnia była bardzo minimalistyczna. Żeby nie myło żadnych zdobień czy ornamentów na szafkach. Najlepiej jeśli będzie to powierzchnia lśniące i jednolita. Chcę jednak zastosować szklane płytki na, których chcę umieścić piękne czarno białe zdjęcie mojej rodziny. Wiem, że mój projekt jest trudny i wymagający. Jednak wiem, że są firmy, które temu podołają. Znalazłam jedną firmę w Olsztynie, która takie kuchnie robi kompleksowo. A te płytki jak się okazuje będą miały nadruki UV i teraz to jest dość często spotykane. Jest to po prostu specjalny laser, który przenosi obraz ze zdjęcia na szkło. Bardzo mnie to cieszy, że to grawerowanie laserowe nie jest wcale skomplikowane. Widziałam kiedyś po prostu taką kuchnię w telewizji i od tego czasu nawet nie chcę patrzeć na inne projekty. A to znakowanie laserowe jest teraz na tyle powszechne, że także cena za tą usługę nie jest wysoka. Oczywiście wszystko zależy od grawerowanej powierzchni. Ale z tego co wstępnie usłyszałam to spokojnie zmieszczę się w moim budżecie. Podobno dodatkowo od tej firmy, u której zamówię te płytki dostanę długopisy reklamowe, które swoimi wzorami będą nawiązywały do moich płytek. Uważam, że to naprawdę świetny pomysł marketingowy z ich strony. Taki grawer laserowy można zrobić już w praktycznie każdym mieście.

Jednak ta firma, w której robię kuchnię ma się wszystkim zająć. Co także mnie bardzo cieszy bo nie za bardzo mam czas jeździć i grawerować płytki. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego.

Czytaj więcej na: www.bhz-reklama.pl