Najlepsze koronkowe sukienki

Moja przyjaciółka uwielbia robić zdjęcia. Fotografuje przyrodę, ale często prosi mnie o asystowanie jako modelka. Zawsze chętnie się zgadzam, bo uwielbiam mieć ładne, profesjonalne zdjęcia, które później można umieścić gdzieś na stronie. Zawsze na parę dni przed planowaną sesją, informuje mnie, w jakiej planuje zrobić ją tematyce. Muszę więc dopasować odpowiednią odzież do zdjęć.

Sukienka koronkowa do sesji

sukienki koronkoweTym razem na tapecie były sukienki koronkowe na tle budzącej się do życia przyrody. Wszystko pięknie kwitło, było pełno kwiatów w ogrodach. Moja mama zawsze dbała o swój ogród, tętniło w nim życie i bogactwo roślin. Dlatego zdecydowałyśmy się tam zrobić zdjęcia. Nie miałam żadnej ładnej koronkowej sukienki, więc szybko wybrałam się na zakupy. W sklepach jednak, nie zauważyłam żadnej, która odpowiadałaby moim oczekiwaniom. Nie chciałam zbyt krótkiej, albo takiej odpowiedniej na wesela, bo akurat był okres weselisk. Musiałam więc poszukać sukienki w internecie. Tam z kolei wybór był tak ogromny, że nie wiedziałam, na co się zdecydować. Nie wiedziałam, czy skupić się na odcieniach pastelowych, czy też postawić na klasykę i wybrać jakąś białą. Wszystkie były śliczne i dziewczęce, co odpowiadało też mojemu stylowi. Wiedziałam więc, że nie będzie to sukienka tylko do jednej sesji, ale będę mogła ubierać ją i do innych okazji. W końcu zdecydowałam się na białą. W tym kolorze wyglądam zdecydowanie najlepiej. Podkreśla mój kolor oczu i włosów. Była akurat w moim rozmiarze, więc bardzo się ucieszyłam.

Na sesję zdjęciową musiałam też odpowiednio się pomalować. Aby pasować do całości, nie mogłam przesadzić z makijażem. Sukienka bowiem była delikatna i zwiewna, więc mój wygląd musiał być naturalny. Wszystko co z natury, to najlepsze. Udało nam się wykonać piękne zdjęcia, z których byłyśmy bardzo zadowolone.