Najtańsze kasety magnetofonowe na pchlim targu

kasety magnetofonowe

Pchle targi nie kojarzy nam się zazwyczaj zbyt dobrze. Ja jeszcze kilka lat temu miałam przed oczami porozrzucane na chodnikach rupiecie, które każdy omija szerokim łukiem.

Komiksy, kasety magnetofonowe i figurki

kasety magnetofonoweJednak na studiach się do nich przekonałam. Poznałam kilka zasad, które bardzo pomagają w poruszaniu się po takim pchlim targu. Czasem możemy odwiedzić sklep z komiksami, a czasem poszperać za nimi na takim pchlim targu. Można znaleźć tam naprawdę wszystko. Popularne są najtańsze kasety magnetofonowe, stara porcelana czy książki. Najlepiej chodzi się na bardzo małe i kameralne pchle targi. Możemy tam znaleźć wiele ciekawych ofert, których nie dostalibyśmy na wyspecjalizowanych już targach. Niektóre choć odbywają się na świeżym powietrzu, bardziej przypominają już antykwariat. Nierzadko spotkamy tam świetny komiks amerykański czy jakiś polski unikatowy komiks. W takich miastach jak Łódź czy Bydgoszcz, wiele razy widziałam pchle targi. Cieszą się one naprawdę dużą popularnością. Dziś wszystko jest pięknie organizowane przez władze miasta i ludzie starają się w elegancki sposób eksponować swoje produkty. Możemy tam znaleźć rzeczy sprzed kilku lat, ale i kilkudziesięciu. Przede wszystkim powinniśmy kupować to co nam się podoba. Nie zawsze musi mieć to dużą wartość historyczną, ale może mieć emocjonalną. Warto też się targować, bo od tego są takie miejsca.

Ja zawsze podchodzę do tych najmniejszych i najbrzydszych stoisk, bo tam zazwyczaj kryją się największe skarby. Po pchlim targu też trzeba umieć się poruszać, choć nie każdy o tym wie.