Namówiłam mamę na używanie kosmetyków naturalnych

 

Moja mama mimo młodego wieku wyglądała o wiele starzej. Wszystko przez kosmetyki, których używała całe życie. Stosowała pełno podkładów, pudrów i to na dodatek codziennie. Efekt musiał taki być, ponieważ stosowała wszystkiego zdecydowanie za dużo.

Prezent dla mamy z kosmetykami naturalnymi

kosmetyki naturalnePewnego dnia jak byłam w drogerii to zauważyłam, że w sprzedaży pojawiły się jakieś nowe kosmetyki naturalne i się nimi zainteresowałam. Od razu oczywiście pomyślałam o swojej mamie, która powinna od dawna takich kosmetyków używać. Ekspedientka była tak miła, że powiedziała mi wszystko na ich temat i postanowiłam od razu je kupić. Mamę próbowałam wcześniej namówić na wizytę w drogerii, ale nigdy jej nie pasowało. Kupione kosmetyki naturalne zapakowałam w torebkę prezentową i ruszyłam do niej na kawę. Nie spodziewała się żadnego prezentu, ponieważ nie było okazji. Kiedy zobaczyła kosmetyki to stwierdziła, że to zbędny prezent co od razu zanegowałam. Wyjaśniłam jej jak działają takie kosmetyki i dlaczego powinna je stosować. Trochę czasu zajęło mi jej namówienie, ale ostatecznie osiągnęłam sukces. Uznałam, że to był idealny prezent dla niej o czym zresztą sama się przekonała później. Zgodnie z moją prośbą mama zaczęła regularnie stosować te kosmetyki i była zachwycona ich działaniem. Kiedy już je zużyła to zapytała czy kupiłabym jej kolejne, ponieważ była bardzo zadowolona i zamierzała używać ich już zawsze. Ta decyzja bardzo mi się podobała i oczywiście bardzo chętnie zabrałam mamę na zakupy.

Cieszyłam się, że w końcu udało mi się ją namówić na takie zmiany, które jak sama zauważyła były bardzo korzystne dla niej. Jej cera wygląda już nieco lepiej. Nie jest taka szara i zaniedbana. Zmarszczek się nie pozbędzie, ale wygląda już lepiej.