Nano złoto na złamaną nogę

nano złoto

Mój mąż dwa lata temu złamał sobie nogę. Poszedł po prostu pojeździć na rolkach i wrócił do domu ze złamaną nogą. Było to bardzo poważne złamanie i wymagało operacji.

Nano złoto a leczenie

nano złotoMąż bardzo długo miał nogę w gipsie i jeszcze praktycznie jakiś czas temu odczuwał ból w tym miejscu gdzie była złamana noga. Stosował bardzo różne preparaty oraz chodził długo na rehabilitację jednak noga bolała go cały czas. W końcu przeczytałam pewien artykuł w internecie o tym do czego stosowane jest nanosrebro i jakie są tego rezultaty. Mąż był bardzo sceptycznie do tego nastawiony. Jednak sam czytał co to takiego jest nano srebro i postanowił, że spróbuje. Był już chyba na tyle zrezygnowany, że chciał spróbować jeszcze czegoś. Wiem, że dobrze jest jeśli do tego pita jest srebrna woda bo ona działa jakby od wewnątrz a to srebro w żelu od zewnątrz. Znalazłam sklep internetowy, w którym były sprzedawane takie preparaty i zamówiłam w nim kilka rzeczy. Miałam po prostu wielką nadzieję na to, że w końcu coś mężowi pomoże. W sklepie tym znalazłam też złoto koloidalne, które można stosować razem ze srebrem. Takie działające przeciwzapalnie nano złoto także może być przydatne podczas leczenia złamanej nogi. Po tym jak złożyłam zamówienie preparaty te przyszły bardzo szybko. Mąż zaczął od razu pić tą wodę i smarować nogę żelem. Po dwóch dniach powiedział, że dla niego jakby obrzęk na nodze zaczął się zmniejszać. A to oznaczało, że to działanie przeciwzapalne rzeczywiście było. Mąż był zadowolony bo te preparaty które brał do tej pory nie przyniosły takich efektów mimo tego, że brał je przecież już od dłuższego czasu.

Teraz po kilku tygodniach takiej terapii mąż czuje się znacznie lepiej. Oczywiście nie jest idealnie tak jak było przed złamaniem, ale na pewno jest duża poprawa. I to zasługa tych preparatów.