Napisałam ciekawy artykuł o zespole

Jestem dziennikarką i przygotowuję artykuł do pewnego czasopisma. Udało mi się w nim zatrudnić jakiś czas temu i jestem póki co bardzo zadowolona ze swojej pracy. Mogę sama wybierać sobie tematykę, która mnie interesuję. Przedstawiam mojej szefowej pomysły i ona je praktycznie zawsze akceptuje. 

Jestem w trakcie pisania o zespole weselnym

weselny zespół muzyczny z kujawsko-pomorskiegoWeselny zespół muzyczny z kujawsko-pomorskiego to bardzo ważny element każdego wesela. Nie wszystkie pary decydują się na zespół muzyczny. Niektóre wybierają inne możliwości. Ja chciałam opisać zespół muzyczny z naszego województwa, który bardzo dobrze radzi sobie na naszym rynku. Zaczynali niedawno a udało im się na prawdę w krótkim czasie odnieść spory sukces. Bardzo się cieszę z ich motywacji i umiejętności i postanowiłam ich trochę zareklamować. Miałam okazje bawić się na weselu, na którym weselny zespół muzyczny z kujawsko-pomorskiego prezentował swoje umiejętności. Musze przyznać, ze dawno nie bawiłam się tak dobrze na weselu. Muzycy grali oryginalne piosenki. Wokalistka świetnie śpiewała, nie zniekształcała utworów. Bardzo podobały mi się ich stosunek do gości i młodej pary. przygotowali od siebie kilka niespodzianek jak się później okazało, które były zaskoczeniem dla młodych. Mój artykuł był napisany w lekkiej formie. Bardzo fajnie się go czytało. Moja przełożona przydzieliła mi co tygodniowy cykl o weselach i przygotowaniach do ślubu. Miałam wolną rękę jakie tematy będę wybierać miały być natomiast powiązane z tą tematyką. 

Ucieszyłam się, że artykuł o zespołach tak się spodobał. Dostawałam sygnały od członków zespołu, że po artykule w gazecie, który pojawił się miesiąc temu telefony się im nie urywają. Mają wiele propozycji współpracy. Niestety nie mogą przyjąć każdego zlecenia bo ich kalendarz jest już pełen.