Niespodzianka i najlepsze fototapety 3d

najlepsze fototapety 3d

Dobra, myślałem, że dzisiaj nic nie napiszę, ale o tej akcji u mojej dziewczyny, muszę opowiedzieć. Poszedłem aby przykleić jej fototapety na ścianę, które sobie zamówiła u jakiegoś internetowego sprzedawcy.

Fototapety 3d i pomysły mojej dziewczyny..

najlepsze fototapety 3dDostała w kilku paczkach, ja już przyszedłem z klejem i zapałem do pracy. Najpierw otworzyłem rulon, gdzie były fototapety do kuchni, spodziewałem się garnków, jakiś warzyw, no coś co pasowałoby do tego miejsca. No, a co zobaczyłem? Nasze zdjęcie wspólne z hotelowego łóżka jakie sobie zrobiliśmy rok temu. Spojrzałem na nią, a ona zdenerwowana zaraz wzięła i zaczęła przeglądać rulon. Czułem, że to nie koniec zabawy na dzisiaj i miałem rację. Rzuciła się na najlepsze fototapety 3d, które miały pójść do łazienki, a tam był kto? Ja i to w stroju w którym widziała mnie moja mama jak się urodziłem, komisja wojskowa i moja dziewczyna. Spojrzała na mnie a w oczach pojawił się już mały potok łez, tylko nie wiem czy to był szczery żal, czy już śmiech z bezsilności. Usiadłem, bo jeszcze były fototapety do sypialni, nawet nie wiecie jak bardzo nie chciałem ich otwierać. Poszedłem do kuchni wziąłem łyk herbaty i pozwoliłem jej odpakować zawiniątko. A tam? Pojawiło się ogromne zdjęcie buldożera którym pracuje na co dzień.

W zasadzie to był mój pojazd, nawet pamiętałem kiedy jej to zdjęcie wysłałem. I już wiem, że omyłkowo wybrane zdjęcia przesłała zdjęcia z telefonu komórkowego. Zapytałem się jej, czy mam kleić fototapety na ścianę, czy mam dać sobie spokój. Staliśmy i śmieliśmy się tak głośno.