Oferta w internecie – architektura wnętrz

architektura wnętrz

Przez wiele lat mieszkaliśmy w centrum Szczecina. Moi rodzice jakiś czas temu kupili pałacyk niedaleko Szczecina i tata poprosił mnie, bym poszukała w internecie jakiejś firmy, która wykona dla niego projektowanie wnętrz.

Niekonwencjonalna architektura wnętrz

architektura wnętrzMamy tam zamieszkać, ale najpierw musi być przeprowadzona architektura wnętrz, ponieważ obecnie w pałacyku nie wygląda tak, jak chcieliby rodzice. Zaraz jak wróciłam ze szkoły to odrobiłam lekcje i zabrałam się za poszukiwania. Jestem przekonana, że w Szczecinie jest niejeden architekt wnętrz, który chętnie przyjmie od nas takie zlecenie. Poszukiwania zawężałam do Szczecina i okolic. Pojawił się tam architekt wnętrz, który pracuje samodzielnie a jego architektura wnętrz jest przeprowadzana dość profesjonalnie. Na stronie internetowej miał same pozytywne oceny co zdecydowanie nakłoniło mnie do zapoznania się z jego ofertą. Jako architekt wnętrz pracuje już ponad jedenaście lat, co świadczy o jego ogromnym doświadczeniu. Wykonuje projektowanie wnętrz dla klientów z całego województwa, którzy są bardzo zadowoleni z jego usług. Była na stronie również pokazana niekonwencjonalna architektura wnętrz w Szczecinie, którą wykonał i był tam też pałacyk, który był nieco większy od naszego, ale architektura wnętrz, którą wykonał ten architekt wnętrz zapierała dech w piersi. Od razu poszłam po tatę, by sam mógł zobaczyć tę stronę internetową. Tata, tak samo zresztą jak ja był zachwycony. Powiedział, że jest to doskonała architektura wnętrz i właśnie czegoś takiego oczekuje. Na stronie internetowej ten architekt wnętrz podał swój numer kontaktowy.

Od razu zapisałam go tacie na kartce, aby mógł się z tym człowiekiem skontaktować. Już nie mogę się doczekać aż tam zamieszkamy. Na pewno nasz pałacyk będzie wyglądał przepięknie. Jestem szczęśliwa.