Pamiątki i prezenty ślubne czyli fotografia

fotografia ślubna

Ślub to z pewnością ważna uroczystość, podczas której nie wypada pojawić się z pustymi rękoma. Nawet jeśli organizowane przyjęcie (lub sama uroczystość ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w kościele) – wypada przynieść chociażby drobny podarunek.

Fotografia ślubna i dodatkowa sesja

fotografia ślubnaOczywiście najpopularniejszym i stosowanym powszechnie rozwiązaniem jest podarowanie Państwu Młodym koperty z określoną kwotą w środku. Wiele osób jednak zastanawia się lub pragnie podarować coś dodatkowego, do owej koperty. W internecie oraz w popularnych czasopismach (na przykład jako dział inspiracje w gazecie Fotografia ślubna) można znaleźć wiele inspiracji na temat tego co może być takowym prezentem. Od zawsze pasujących bukietów kwiatów, poprzez maskotki i rzeczy potrzebne w nowym mieszkaniu, poprzez butelkę dobrego wina lub innego alkoholu, aż do bardziej kreatywnych i niecodziennych przedmiotów. Z pomocą przychodzą także tak zwane sklepy z prezentami – bardzo popularny rodzaj sklepów, który pojawił się już chociażby w rejonach w pobliżu Tarnowskie Góry, a także w wielu innych miastach w naszym kraju. Często w galeriach (taka znajduje się chociażby w mieście Częstochowa) można znaleźć stoiska/wystawy z prezentami okolicznościowymi, między innymi z okazji właśnie ślubu oraz wesela. Popularne są wszelkie prezenty, które stanowią jednocześnie wielką atrakcję oraz pamiątkę dla obdarowanych – począwszy od spersonalizowanych albumów na zdjęcia, dyplomów (na przykład w postaci życzeń), a także voucherów na SPA czy do fotografa na określoną sesję (profesjonalna fotografia ślubna z częstochowy – świetny pretekst do zorganizowania dodatkowej sesji).

Z pewnością takie prezenty cieszą się obecnie niesamowitą popularnością – wspomniana wcześniej fotografia ślubna staje się jednocześnie świetną pamiątką dla obdarowanych. Pozwala zachować na dłużej magię wspomnień tego czasu.