Podziwanie ogrodzeń u sąsiadów

ogrodzenia

Bardzo często przechadzam się z moim psem po ulicach naszego osiedla. Jest to osiedle bardzo bezpieczne, więc nie ma się czego bać. Mogę na taki spacer nawet pójść wieczorem. Każda ulica jest dobrze oświetlona. Co zwiększa bezpieczeństwo.

Ogrodzenie sąsiada – które najlepsze?

ogrodzenia

Poza tym większość domostw też oświetla swoje ogrody. Ale ja zazwyczaj chodzę wczesnym rankiem na spacer z psem, tuż przed pracą. Po pracy raczej wysyłam mojego męża. Ale jak on nie ma czasu to ja tez bardzo chętnie wybieram się na spacer popołudniu. Podczas spacerów podziwiam sobie bramy wjazdowe i garażowe, jakie mają nasi sąsiedzi. Każdy z nich ma niemalże co innego u siebie. Pewnie nikt nie chciał mieć czegoś takiego samego. To oczywiste, my też nie mamy żadnych elementów takich samych co innych. Nasze osiedle leży na obrzeżach Warszawy. To bardzo ładna okolica i na samym końcu naszego osiedla jest wejście do lasu. Można tam sobie chodzić z psem, ale ja już przyzwyczaiłam się chodzić z nim po ulicach. Niemalże każdy sąsiad ma inne ogrodzenia. Jedni mają zwykłą siatkę ogrodzeniową, inni mają panele, czy to drewniane, czy betonowe, a jeszcze inni mają ogrodzenie metalowe. Na naszym osiedlu jest taki jeden dom jednorodzinny, który należy do bogatej rodziny, gdyż wszystko tam jest takie nowoczesne oraz ładne, a przy tym takie praktyczne. Na przykład mają u siebie dwie bramy wjazdowe, w których jest automatyka do bram. Mają jakby taki mały pałacyk. Lubie akurat tam przechodzić. Można sobie popatrzyć na te cuda.

Ale podobają mi się też takie balustrady, co mają akurat nasi sąsiedzi z naprzeciwka, gdyż one mają coś w sobie, gdyż wieczorem świecą. Może mają jakąś technikę led, czy coś innego. Jak będzie okazja to zapytam naszego sąsiada o to. Lubie też podziwiać kwiaty u innych sąsiadów.

Wiele rodzajów ogrodzeń znalazłem również na – http://irkopol.pl