Prezent dla mężczyzny

jachty

Kobiecie bardzo łatwo kupić jakiś prezent. Jest wiele uniwersalnych rzeczy, z których każda pani jest zadowolona. Mogą to być perfumy, biżuteria czy karnet na dzień w SPA. Z mężczyznami jest zdecydowanie trudniej. Ja od zawsze mam kłopot by kupić coś tacie, wujkowi a nawet partnerowi, którego przecież tak dobrze znam.

Jest bardzo dużo pomysłów

jachtyMężczyznę również może zadowolić jakiś ciuch czy kosmetyk. Trudno jednak całe życie tylko takie rzeczy mu kupować. Trzeba czasem się wysilić i poszukać czego bardziej niestandardowego. Takim pomysłem mogą być np. jachty do wynajęcia. Nie musimy takiej rozrywki planować koniecznie na okres wakacyjny. Jachty jeżdżą przez cały rok ale to właśnie latem rejsy nimi są najciekawsze. Można poczekać również do początków września i wykupić czarter Mazury last minute, jeśli nie dysponujemy dużą ilością gotówki. Poza sezonem takie atrakcje z dnia na dzień coraz bardziej tanieją. Oczywiście żaglówki Mazury to coś, o czym zdecydowanie marzy każdy mężczyzna. Możemy wykupić również jakiś skok ze spadochronem lub na bungie. Tak naprawdę mężczyźni bardzo lubią adrenalinę, choć nie wszyscy. Dla innych idealną opcją może być gra lub jakaś książka. Musimy dokładnie poznać preferencje mężczyzny, któremu taki prezent będziemy kupować. Można też popytać naszych znajomych płci męskiej.

Być może doradzą nam coś naprawdę fajnego. Tak naprawdę nie musimy co roku pod choinką umieszczać dla dziadka koszuli lub zestawu kosmetyków. Odrobina wyobraźni i facet będzie z pewnością mile zaskoczony i zadowolony.

Czytaj więcej na: bofort.pl