Profesjonalny serwis Perfecta

Naprawą maszyn introligatorskich oraz tych wykorzystywanych w punktach drukarskich zajmowałem się początkowo hobbystycznie, jednakże po jakimś czasie stwierdziłem, że jest to bardzo dochodowy pomysł na biznes.

Serwis w ramach gwarancji

gwarancyjny serwis Perfecta

Idąc z duchem czasu i technologii założyłem nawet własną stronę internetową, na której zamieszczam specjalny formularz kontaktowy, gdzie wszyscy klienci i właściciele takich punktów związanych z drukiem mogą u mnie zgłaszać gwarancyjny serwis urządzeń Perfecta. Te urządzenia są niezwykle popularne na rynku, dzięki czemu też mam wiele zleceń każdego dnia. Gwarancyjny serwis Perfecta u mnie to przede wszystkim pewność, że znam się na różnorodnych maszynach, które są w posiadaniu wielu zakładów poligraficznych. Wypełniając taki formularz na mojej stronie internetowej klient może dokładnie określić, jakiego zgłoszenia tyczy się awaria i jaka maszyna konkretnie jest wykorzystywana. To mi zdecydowanie ułatwia samą pracę, dzięki czemu gwarancyjny serwis Perfecta jest jeszcze bardziej efektywny i zadowala klientów. Świadczy takie usługi, jak przeglądy okresowe maszyn, czyli dokładnie patrzę na ich stan techniczny i ewentualnie zajmuję się naprawą poszczególnych komponentów, a także udzielam konsultacji telefonicznych i mailowych, które są idealne w przypadku klientów, którzy chcą się jedynie dopytać o poszczególne kwestie. Gwarancyjny serwis Perfecta dla klienta przede wszystkim jest darmowy, jeśli tylko urządzenie mieści się w terminie gwarancji.

Zazwyczaj gwarancja jest kilkuletnia, dzięki czemu też klient może z powodzeniem wykorzystywać taką maszynę przez ten czas nie martwiąc się o dodatkowe koszty, jakie będzie musiał ponieść za naprawy. Naprawy na gwarancji stanowią bardzo duży odsetek wszystkich wykonywanych napraw.