Prowadzę zajęcia z angielskiego dla firm

 

Kiedy zaczynałem pracę w tej szkole to zajęcia odbywały się tylko w placówce. Było to dość dawno a szkoła nie organizowała wtedy nawet obozów językowych. Teraz to wszystko się zmieniło i wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Zajęcia z angielskiego odbywają się w siedzibie firmy

angielski dla firmSzkoła jakiś czas temu wprowadziła takie rozwiązanie jak angielski dla firm, które polega na tym, że zajęcia są organizowane dla pracowników z jednego przedsiębiorstwa. Tworzą oni indywidualną grupę i wspólnie uczą się języka angielskiego. Taki angielski dla firm odbywa się albo w placówce naszej szkoły, albo na miejscu u przedsiębiorcy. Większość klientów woli, żeby zajęcia były u nich w firmie z uwagi na wygodę. Jestem lektorem i prowadzę takie zajęcia w wielu firmach. Frekwencja jest zawsze wysoka, ponieważ zajęcia odbywają się zaraz po zakończeniu pracy w sali konferencyjnej. Jeżeli jakiegoś pracownika ma nie być na zajęciach to zawsze jestem o tym uprzedzany. Do następnych zajęć uzupełnia braki i zawsze jest przygotowany. Nasza szkoła jak wprowadziła angielski dla firm to zainteresowała tym wiele przedsiębiorstw, ponieważ ceny za taki kurs są bardzo atrakcyjne. Dzięki temu wielu klientów zainteresowało się naszym rozwiązaniem i chętnie podejmują współpracę. Do jednej firmy jeżdżę już piąty rok i grupa jest bardzo mocno zaawansowana. Pracodawca rozpoczął współpracę z zagranicznymi kontrahentami i pracownikom bardzo zależało, żeby płynnie mówić w języku angielskim. Udało mi się ich tego nauczyć.

Lubię swoje zajęcie, ponieważ cały czas poznaję bardzo ciekawych ludzi. Moje zajęcia są bardzo interesujące i dlatego zawsze mam komplet. Jeszcze nikt nie zrezygnował z moich lekcji co oczywiście uważam za sukces. Dyrektor mnie bardzo ceni.