Przeprowadzki do Poznania

Mojego chłopaka poznałam już jakiś czas temu, na wakacjach zagranicznych. Niestety, mieszkaliśmy kawałek od siebie, bo ja w Warszawie, a on w Poznaniu. Jeździliśmy do siebie na weekendy i jakoś dawaliśmy radę. Jednak nadszedł czas, żeby podjąć jakiś krok ku poważnemu związkowi. Zdecydowałam, że to ja zamieszkam u niego.

Przeprowadzka do mojego chłopaka

przeprowadzki warszawa-poznańLubiłam stolicę, jednak czasami trochę mnie przytłaczał ten pośpiech i stres. Wolałam jakieś spokojniejsze miasto. Dlatego znalazłam jak najszybciej przeprowadzki warszawa-poznań i umówiłam się z nimi na konkretną datę, żeby przyjechali pomóc zabrać mi moje rzeczy. Musiałam wszystko popakować i to było dla mnie najgorsze. Miałam tyle ubrań, dodatków, jakiś drobiazgów, kubków, wszystkiego z czym nie mogłam się rozstać, że samo pakowanie zajęło mi ponad tydzień, gdy już zabrałam się za to na poważnie. W końcu jakoś się z tym uporałam. Zastanawiałam się, jakim samochodem przyjadą i czy wszystkie moje rzeczy się tam zmieszczą, jednak bez obaw. Przyjechali dużym samochodem do transportu, ustawili się i jedna osoba pilnowała wejścia na tyły auta, a dwie pozostałe wszystko ładowały. Jak zobaczyli, że jestem sama, to powiedzieli, że absolutnie nie może kobieta dźwigać ciężarów. Byli bardzo mili. Cały mój dobytek w kilkadziesiąt minut znalazł się w aucie dostawczym. Nie musiałam nic robić, siedziałam sobie tylko i czekałam, aż panowie się ze wszystkim uporają.

Bardzo szybko, gdy już się spakowałam, cała sprawa została załatwiona. Panowie bezpiecznie przetransportowali mnie i wszystkie moje cenne rzeczy do domu mojego chłopaka. I kolejny raz musiałam wszystko wyjmować z tych nieszczęsnych kartonów. Mam nadzieje, że nieprędko będę musiała robić to ponownie i że na jakiś czas starczy przeprowadzek.