Przesłuchuję zespół na wesele

zespół na wesele

Moja przyszła żona wszystkimi sprawami związanymi z naszym ślubem zajęła się osobiście. Ja tylko mam akceptować jej pomysły i ewentualnie coś sugerować.

Wybór zespołu na wesele

zespół na wesele Paulina znalazła dla nas zespół muzyczny z Wrocławia, który idealnie będzie nadawał się na nasz ślub. Umówiła się z członkami zespołu na spotkanie, by mogli zaprezentować swoje możliwości, zanim zdecydujemy się na współpracę z nimi. Oczywiście na przesłuchanie pojechaliśmy razem, ponieważ oboje mamy decydujące zdanie w tym temacie. Zespół na wesele, który wybrała Paulina pochodzi z Opola, ale grywają na terenie całego kraju i nie ma dla nich żadnych problemów z lokalizacją. Umówiliśmy się na sali, gdzie odbędzie się nasza zabawa weselna i tam ma zagrać właśnie polecany przez wielu zespół na wesele z Opola. Cała ekipa pojawiła się przed czasem co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Do Wrocławia jest kawałek drogi jednak. Dzięki temu możemy mieć pewność, że na nasze wesele na pewno się nie spóźnią. Lider zespołu zaprezentował nam listę utworów, które jego zespół na wesele zaczął po kolei nam grać. Widziałem, że Paulina była od ogromnym wrażeniem i ten zespół muzyczny jej się podobał. Mi również, dlatego od razu wiedziałem, że ten właśnie zespół na wesele będzie u nas grał. Żadne z nas nie miało wątpliwości. Zespół muzyczny naprawdę pięknie grał i z ogromną przyjemnością siedzieliśmy do samego końca, mimo braku czasu tego dnia. Od razu poinformowaliśmy ten zespół muzyczny, że jesteśmy zachwyceni i decydujemy się na współpracę z nimi. Będziemy mieli profesjonalny zespół na wesele, który na pewno zachwyci wszystkich naszych gości.

Paulina od razu zadzwoniła do swojej siostry Justyny, by jej opowiedzieć, że wybraliśmy zespół na wesele, który jest doskonały. Justyna również bardzo się ucieszyła. Będzie super