Przygotowanie na nowy szlak – namiot turystyczny

namiot turystyczny

Witam! Potrzebuję dzisiaj waszej rady. Wybieramy się niedługo z dziewczyną w góry. Chcemy sobie zrobić naprawdę poważną wyprawę, dlatego zastanawiamy się nad zakupem dobrego sprzętu.

Namiot turystyczny – jaki będzie najlepszy?

namiot turystyczny

Chciałbym w tym momencie poprosić was o wyrażenie swojej opinii w kilku kwestiach. Pierwsza z nich to TomTom Bandit, czy ktoś z was używał tych kamerek? Ja nigdy nie miałem styczności z TomTom Bandit i szczerze mówiąc, nie uważam, żeby to było jakoś szczególnie potrzebne na takiej wyprawie turystycznej. Myślę, że takie kamerki TomTom Bandit, sprawdzają się lepiej, jeśli ktoś chce rejestrować, jakieś swoje ekstremalne poczynania. Druga sprawa dotyczy butów, a konkretnie chciałbym wiedzieć, jakie buty waszym zdaniem są lepsze, buty meindl, a może buty chiruca, mamy tutaj z dziewczyną naprawdę różne opinię. Ponieważ ja do tej pory nosiłem tylko buty, meindl i moim zdaniem są one najlepsze, moja dziewczyna natomiast, od zawsze wybierała buty chiruca… No a jest taka fajna promocja, że jak kupi się dwie pary jednej firmy, to na druga jest chyba pięćdziesiąt procent przeceny. To jak myślicie? Które buty warto zabrać ze sobą w góry buty meindl, czy może jednak buty chiruca? I ostatnia trzecia kwestia, w której chciałbym się was poradzić, a mianowicie chodzi mi o namiot turystyczny. Chociaż szczerze przyznam, że bardziej prawdopodobną opcją jest to, że zatrzymamy się jednak w jakimś schronisku, moja dziewczyna chciałaby, żebyśmy na wszelki wypadek kupili namiot turystyczny! Nie wiem, jaki to ma sens, przecież, nie będziemy wspinać się na Rysy przez dwa dni prawda? Jednak skoro według niej namiot turystyczny, to konieczność, doradźcie mi proszę, jaki jest najlepszy wybór waszym zdaniem. Z góry, właściwie z gór, wam dziękuje za wszystkie opinie.

Fajnie, że jest takie forum, dla początkujących miłośników gór. Mam nadzieję, że wasze opinię pomogą rozwiać nasze wątpliwości i zapobiegną kolejnym kłótnią a nigdy wcześniej się o nic nie kłóciliśmy. Jeszcze raz wielkie dzięki oraz powodzenia na szlaku!