Przygotuję pomieszczenie dla firmy oferującej druk

druk

Mojego szefa obecnie nie było na terenie Wrocławia, ponieważ realizował jakiś projekt za miastem a ja zostałem w biurze. Napływały do nas różne zlecenia i zapisywałem wszystko do notesu.

Druk i sprzęt do niego

drukOdezwała się jednego dnia drukarnia cyfrowa, która wykupiła lokal w centrum Wrocławia. Właściciel firmy zapytał, czy może nam zlecić remont nowo zakupionego lokalu, który należy przystosować, by jego drukarnia mogła tam swobodnie powstać. Na tego typu prace zawsze sam jeździłem, dlatego uznałem, że mogę się tym zająć od ręki. Umówiliśmy się na weekend, gdzie nasza firma jest nieczynna i spokojnie mogłem być poza biurem. Drukarnia otwiera się za kilka dni i bardzo zależało im na czasie. Zabrałem niezbędny sprzęt i pojechałem na miejscu. W środku stały już drukarki, które wykonują druk cyfrowy, ale na szczęście nie były jeszcze rozpakowane. Utrudniłoby mi to prace w lokalu. Przyjrzałem się przy okazji jak wygląda taki sprzęt, bo nie wiedziałem jak powstaje tego typu doskonale wykonywany druk we Wrocławiu. Właściciel firmy, który pojawił się po chwili na miejscu wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Dowiedziałem się jak powstaje druk cyfrowy oraz jakie technologie są stosowane. W lokalu nie było zbyt dużo pracy do wykonania. Potrzebne było odmalowanie wszystkich pomieszczeń i złożenie mebli biurowych. Drukarnia zaczyna działać od poniedziałku i facetowi bardzo zależało, by w sobotę wszystko już było gotowe. Jesteśmy profesjonalną firmą i działamy zawsze bardzo szybko. Na koniec jeszcze ustawiłem drukarki we wskazanym przez właściciela miejscu i wszystko było gotowe.

Facet zapytał czy mam czas, to pokarze mi jak wygląda taki druk cyfrowi co mi się bardzo spodobało. Nie miałem pojęcia jak to działa. Przyznam, że to fajna sprawa i kto wie, może w przyszłości skorzystam z ich usług.