Reklamowa torba foliowa

 

Każdy z nas robi zakupy przynajmniej kilka razy w tygodniu, ale mało kto zabiera ze sobą reklamówki, lub torby wielokrotnego użytku. W branży handlowej foliowe opakowania są koniecznością, bo można je bezpiecznie stosować w przechowywaniu mięsa, nabiału, warzyw, czy owoców.

Reklama na torbach foliowych

torby foliowe reklamoweKażda firma chce się jak najlepiej zareklamować i zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów, bo jak wiadomo, reklama jest dźwignia handlu. Jest w tym wiele prawdy, bo często kupujemy produkty tylko dlatego, że widzieliśmy ich reklamę w telewizji, gazecie, czy na plakacie ulicznym. Przedsiębiorcy wykorzystują wszystkie możliwe sposoby, które skutecznie zwiększą sprzedaż. Torby foliowe reklamowe pełnia dwie funkcje, jako pojemnik na zakupy, oraz jako powierzchnia reklamowa. Zwykłe, jednorazowe torebki foliowe bez nadruków, są wykorzystywane najczęściej w sklepach mięsnych, rybnych, lub popularnych warzywniakach. Natomiast torby z nadrukowaną reklamą, najczęściej logiem firmy, są stosowane przez sklepy z biżuterią, odzieżą, czy obuwiem. Jest to tania metoda na zareklamowanie się, szczególnie jeżeli torby są wykonane z wytrzymałej folii i mogą nam służyć wielokrotnie. Reklamówki są wykonane z elastycznego tworzywa, które w zależności od ilości warstw, charakteryzuje się ograniczoną wytrzymałością. Do lekkich produktów są przeznaczone torby o grubości około jednego milimetra, a do cięższych zakupów o grubości dwóch milimetrów. Średniej jakości torba foliowa jest w stanie udźwignąć ciężar do czterech kilo.

Reklama na torbach foliowych jest bardzo popularna, bo nie wymaga dużych nakładów finansowych. Nadruk na jednej foliówce przy hurtowym zamówieniu kosztuje około jednego, dwóch groszy, dlatego są one za darmo dodawane do każdego zakupu bez względu na wartość końcową transakcji.

Po więcej informacji wejdź na https://bagprint.com.pl/