Remont mieszkania, wymiana drzwi

drzwi dre

Jakiś czas temu zrobiłam w mieszkaniu dość duży remont. Na ten remont oszczędzałam z mężem bardzo długo. Po prostu chcieliśmy za jednym razem zrobić wszystkie niezbędne rzeczy. W końcu trzeba było wyremontować cała łazienkę a także zrobić nową kuchnię.

Drzwi w domu są jednym z ważniejszych elementów

drzwi dreWiedzieliśmy, że taki remont potrwa trochę czasu. Specjalnie remont zaplanowałam w wakacje bym mogła razem z mężem w tym czasie wyjechać na krótki urlop. Po prostu mieszkać i chodzić do pracy kiedy w mieszkaniu jest remont łazienki jest bardzo trudno. Ja przynajmniej sobie tego nie wyobrażałam. Dlatego też wzięliśmy parę dni wolnego i w tym czasie ekipa remontowa miała wszystko zrobić. Dla nich to też lepiej bo mogli pracować dłużej niż normalnie i tym samym szybciej skończyć pracę. Po powrocie z urlopu stwierdziliśmy, że rzeczywiście wszystko zostało wykonane bardzo dobrze. Ekipa była dobra. Mieszkanie wyglądało zupełnie inaczej, wyglądało dużo lepiej. Jednak drzwi wejściowe do naszego mieszkania pozostawiały wiele do życzenia. Wiedziałam, że na Śląsku znajduje się nowa hurtownia drzwi i że musimy z mężem tam pojechać i coś wybrać. Te nasze stare drzwi nie pasowały do tego pięknego wnętrza jakie teraz mieliśmy. A jak zmieniać t już chyba wszystko. W tej hurtowni był naprawdę bardzo duży wybór drzwi. Mi od razu spodobały się drzwi dre, bo jakoś tak kolorystycznie pasowały mi do całości. Mąż uważał, że lepsze będą drzwi porta bo są według niego bardziej solidne. Nie mogliśmy się zdecydować co kupić i dlatego też poprosiliśmy o pomoc sprzedawcę. Sprzedawca powiedział, że jedne i drugie są tak samo dobre. Skoro tak to wybraliśmy te drzwi, które mi się spodobały.

Oczywiście wzięliśmy też montaż drzwi bo mąż się za bardzo na tym nie zna. Ten montaż zresztą nie był jakoś specjalnie drogi.

Więcej  informacji znajduje się na Qmam, Pawłowice Śląskie, ulica Zjednoczenia 104