Sesja organizowana w Bydgoszczy

Postanowiliśmy zainteresować się wykonaniem świeżo podczas ślubu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Chodziło nam głównie o to, abyśmy otrzymali zaraz po wydarzeniu zdjęcia w formie elektronicznej,na przykład przesłane drogą elektroniczną.

Ładne sesje ślubne

sesja ślubna bydgoszcz

Przeprowadziliśmy więc mały casting na operatorów zdjęciowych, którzy bardzo dobrze radzili sobie z przeprowadzaniem takich sesji zdjęciowych. Zdawaliśmy sobie sprawę z przyszłą żoną, że nie będzie to łatwa decyzja, ale całe szczęście, że zdecydowaliśmy się znaleźć takiego fotografa jeszcze na kilka miesięcy przed. Wtedy, pamiętam, że wpłaciliśmy nawet kaucję, która była zabezpieczeniem tego, że sesja ślubna bydgoszcz się odbędzie. Sesja ślubna bydgoszcz wykonana dla nas została w takich warunkach, jakich oczekiwaliśmy. Faktycznie, oczekiwania mieliśmy duże. Ciągle coś chcieliśmy zmieniać w ustaleniach z fotografem i wierzę, że musiał mieć on wiele cierpliwości do nas, gdyż z całą pewnością nie byliśmy najprostszymi klientami, których miał w swojej karierze. Jednak jak już wszystko dokładnie sobie ustaliliśmy, to współpraca przebiegła bardzo sprawnie i wręcz książkowo. Sesja ślubna w Bydgoszcz jak się później orietnowaliśmy została dla nas wyceniona naprawdę atrakcyjnie. Fakt, ceny powinniśmy porównać wcześniej, zanim jeszcze się zdecydowaliśmy na współpracę, ale w tym przypadku decyzja była jak najbardziej udana, a warunki cenowe lepsze, niż mogliśmy się spodziewać.

Dodatkowo po skończonej pracy fotograf poprosił nas, czy może takie zdjęcia umieścić na swojej stronie internetowej, dzięki czemu mógłby się pochwalić kolejnymi ładnymi zdjęciami, które miał okazję wykonać dla klientów. To na pewno jest bardzo dobrą wizytówką dla każdego fotografa ślubnego, więc bez wahania się na to zgodziliśmy.