Solidne zatrudnienie dzięki ośrodkowi Belmatex

Dawniej pracowałem jako kelner za granicą. Nie było to dla mnie atrakcyjne zajęcie, ponieważ zostałem do tego zmuszony. Na terenie mojego kraju nie mogłem dobrze zarabiać, ponieważ brakowało mi pracy i odpowiedniego wykształcenia.

Pracowałem w ośrodku Belamtex 

ośrodek BelmatexJednak postanowiłem zmienić swoje życie i na nie zapracować. Praca w barze nie była szczytem moich marzeń ale dobrą drogą do nich. Dzięki temu miałem trochę gotówki aby realizować swoje marzenia w Polsce i ukończyć studia. Po nich moje życie zaczęło zmieniać się na lepsze. Okazało się, że dostałem posadę w bardzo dobrym miejscu. Był to ośrodek Belmatex. Tam znalazłem zatrudnienie w dziale, który sprawdzał jakość produkowanych przez ośrodek maszyn oraz produktów. Nie było to łatwe zadanie ale miałem spore szanse na rozwój. Dodatkowo firma oferowała mi szkolenia oraz szybką rotację w zakresie pracy i obowiązków. Dzięki temu unikałem rutyny i każdy dzień spędzony w ośrodku był inny. Moja praca wymagała ode mnie sporej uwagi oraz koncentracji. Musiałem solidnie przykładać się do swoich zadań i spełniać je z należytą dokładnością. W tej branży było to nie zwykle ważne. Dodatkowo ośrodek zawsze wypłacał pensję swoim pracownikom na czas i nigdy nie było z nią żadnego problemu. Uczciwy system oceny pracy był dla mnie bardzo ważny. W przeszłości często czułem się nie sprawiedliwie traktowany, a teraz nie było takich sytuacji. Belmatex z całą pewnością dbał o swoich pracowników i oferował solidne wynagrodzenie.

Cieszyłem się, że moja edukacja nie poszła w las i dzięki niej zdobyłem solidne wykształcenie. Teraz nie narzekam na swoją sytuację życiową i mam czas na wszystko. Dodatkowo zajmuję się tym co lubię. Kontrola produkowanych maszyn daje mi wiele satysfakcji oraz radości.