Sprowadzenie grilli od nowego producenta

 

Kiedy miał się rozpocząć sezon na grillowanie to nie mogliśmy takiej okazji przepuścić. Wiedzieliśmy, że jak wprowadzimy do sprzedaży grille to wielu klientów dokona zakupu. Co roku odwiedzają nas ludzie, którzy pytają o grille i w końcu zdecydowaliśmy się na ich sprzedaż.

Wysoki wskaźnik sprzedaży nowych grilli

weber q 1400Kierownik to prawie miesiąc szukał producenta, od którego chciał sprowadzić grille do naszego sklepu. W końcu znalazł gdzieś informację o jakimś nowym na rynku producencie i to na jego grille się zdecydował. Postawił na model weber q 1400, ponieważ uznał, że to doskonały produkt, który posiada wszystko co ważne podczas grillowania. Dla klientów to liczyła się praktyczność i wygoda a na to stawialiśmy. Zamówił więc te grille a ja musiałem osobiście przyjąć dostawę. Na dodatek kierownik kazał mi osobno sprawdzić każdy model, ponieważ chciał mieć pewność, że zamówienie jest w pełni zgodne. Siedziałem nad tym kilka godzin i było to czasochłonne zajęcie, ale okazało się, że zamówienie jest zgodne. Od razu towar został wprowadzony na sklep. Kierownik wysłał mnie do sklepu po kiełbaski. Ustawiłem się z jednym grillem weber q 1400 przed wejściem do sklepu, gdzie częstowałem klientów kawałkami świeżo grillowanej kiełbaski. Ludzie chętnie się częstowali i od razu zauważyłem, że to również wpłynęło na ich decyzję o dokonaniu zakupu owego urządzenia. Cena nie była wygórowana i tym bardziej zachęcała do kupna. Osiągnęliśmy wysoki wskaźnik sprzedaży tych urządzeń. Warto było.

Kierownik później już nie kazał mi sprawdzać każdego grilla, który został do nas dostarczony, ponieważ wiedział, że producent zawsze wysyłam towar w pełni sprawny i zgodny z zamówieniem. Zamawialiśmy spore ilości i pewnie całymi dniami bym się tym zajmował.