Szafy wnękowe w mieszkaniu koleżanki

szafy wnękowe

Moja koleżanka kupiła sobie niedawno nowe mieszkanie. Jest to mieszkanie, które znajduje się w lublinie w bardzo ładnej okolicy. Koleżanka kupiła je w stanie deweloperskim dlatego też musiała całe mieszkanie urządzać po swojemu.

Szafy wnękowe do przedpokoju

szafy wnękowe Oczywiście kupując mieszkanie w takim właśnie stanie trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie wydać jeszcze sporo pieniędzy na jego urządzanie. Jednak koleżanka od lat oszczędzała na to żeby urządzić swoje mieszkanie tak jak tylko będzie tego chciała. W województwie lubelskim jest chyba teraz najwięcej mieszkań na sprzedaż właśnie w stanie deweloperskim. Koleżanka znalazła zakład w Zamościu gdzie są robione meble na wymiar i tam właśnie złożyła zamówienie. Zamówiła tam też szafy wnękowe do przedpokoju. Te szafy wnękowe mają jej zastąpić wszystkie szafy, które ewentualnie musiała by umieścić w pokojach. A tak to te szafy pomieszczą wszystko. Szafy te musiała zamawiać na wymiar ponieważ w standardowych rozmiarach jakie są w sklepach takich szaf nie znalazła. Zresztą koleżance zależało na tym żeby szafy te wypełniły każdy centymetr przedpokoju. Bo po prostu dzięki temu będzie miała więcej przestrzeni w całym mieszkaniu. W Zamościu zamówiła też blaty corian, które są znane z tego, że są zrobione z naprawdę najwyższej jakości materiałów. Blaty te zostały zakupione do kuchni. Gdy byłam pierwszy raz w mieszkaniu koleżanki trwał jeszcze remont. Jednak mogłam od razu powiedzieć, że na pewno będzie tam bardzo ładnie. Mi do gustu przypadła najbardziej chyba łazienka. Takiej łazienki po prostu jeszcze chyba u nikogo nie widziałam. Były tam żywe kolory.

A jednak na ogół w łazienkach są stonowane kolory a jeszcze najczęściej łazienka jest po prostu jasna. Ta była kolorowa i muszę przyznać, że wyglądała naprawdę ładnie.

Więcej na stronie http://www.axstone.pl