Szukamy nieruchomości na sprzedaż

Po ślubie długo jeszcze mieszkaliśmy w małym mieszkaniu w kamienicy. Miałam go dosyć, ponieważ hałasy innych mieszkańców bardzo dawały się nam we znaki. Takie uroki mieszkania w mieście, ludzie hałasują i trzaskają drzwiami. Zaczęło mi to bardzo przeszkadzać i myślałam o jakiejś przeprowadzce. Zwłaszcza, że planowałam zajść w ciążę.

Chęć zakupu domu w Szczecinie

nieruchomości na sprzedaż w szczeciniePorozmawiałam z mężem na poważnie, żebyśmy podjęli jakieś kroki ku samodzielnemu zamieszkaniu. Zaczęłam przeglądać codziennie nieruchomości na sprzedaż w szczecinie, w celu zapoznania się z ofertami i cenami. Marzyłam o tym, żeby znalazło się coś, co nam się spodoba i zakup tego mieszkania będzie dla nas możliwy do zrealizowania. Po jakimś czasie zaczęłam rozmawiać z różnymi bankami i okazało się, że możliwe jest udzielenie nam kredytu. Na taką wiadomość czekaliśmy z miesiąc. Później już w końcu mogliśmy snuć realne plany i wybierać sobie domy, które by nas interesowały. Mnie spodobał się dom, położony lekko na uboczu, jednak dalej w mieście, pełen drzew, kilku domów niedaleko, więc taka bardzo spokojna okolica z wolnymi miejscami na parking. To też było ważne, ponieważ w poprzednim miejscu musieliśmy wykupować specjalne garaże, do których mieliśmy daleko. Dom, który nam się spodobał, posiadał trzy pokoje, jedną łazienkę, salon i kuchnię. Czyli wszystko to, co nam do szczęścia potrzebne. Był też mały taras i dość spory ogród, co było dla nas nowością.

Moja radość była nie do opisania, kiedy dom był już nasz i mogłam wyjść sobie rano na taras i nikt nie hałasował, była cisza i spokój. Dom jest bardzo przestronny i miałam pole do popisu, jeżeli chodzi o urządzanie wnętrz i planowanie, gdzie będzie czyj pokój i jakie meble kupić. Nie ma nic lepszego niż własny dom.