Transport siatek leśnych i paneli ogrodzeniowych

siatka leśna

Firma transportowa którą prowadził mój wuja przędła z miesiąca na miesiąc coraz słabiej, i ostatecznie zaczęła przyjmować zlecenia, za które ledwie wychodziła na zero. Nie mogło dłużej tak być – w końcu sam byłem jednym z kierowców.

Siatka leśna i inne ogrodzenia

siatka leśnaPostanowiłem pogadać z wujem i dowiedzieć się skąd problemy firmy. Okazało się, że odkąd wujowi urodziło się dziecko nie potrafił się on w ogóle skupić na pracy. Zlecił mi, bym znalazł nowych kontrahentów, ponieważ jak stwierdził, on nie miał do tego głowy. Postanowiłem przejrzeć oferty, które były do ans wysyłane – najlepiej wyglądała propozycja producenta siatek leśnych. Jeśli naprawdę byśmy się przyłożyli do tego zlecenia, to firma mogłaby stanąć na nogi w przeciągu miesiąca. Zaprosiłem przedstawiciela do siedziby naszej firmy, on zaś przywiózł ze sobą siatki leśne które chciał, by nasza firma dla niego przewoziła. Sprawdziliśmy, czy w naszych naczepach siatki leśne będą się spokojnie mieścić i nie obijać, i okazało się, że wszystko jest tak jak powinno być. Solidna siatka leśna od producenta nie miała jednakże być jedynym towarem – poza tym były jeszcze nowoczesne ogrodzenia. Do tego rodzaju miały należeć panele ogrodzeniowe, które również zostały sprawdzone pod kątem wymiarów. Oczywiście wszystko mieściło się idealnie – w związku z tym podpisaliśmy umowy i jeszcze tego samego dnia nasze ciężarówki zostały załadowane pod same dachy siatkami leśnymi. Na nasze konto wpłynęła pokaźna zaliczka, co dało mi i wujowi nadzieję na wyjście z kłopotów finansowych.

Współpraca trwała bardzo długo – przewoziliśmy ich siatki po praktycznie całej Europie, dzięki zaś licznym kontaktom wuja udało nam się zorganizować ładunki na powrót z Europy do Polski. Dzięki siatkom leśnym i panelom ogrodzeniowym nasza firma stanęła na nogi. Wystarczyło jedynie trochę się zaangażować.