Uroczy kocyk dla siostrzenicy

Moja siostra jest ode mnie starsza o dziesięć lat ale mimo tego mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Dlatego też kiedy dowiedziałam się, że jest w ciąży to byłam niesamowicie szczęśliwa. Kiedy siostra urodziła to byłam jeszcze bardziej podekscytowana i od razu pokochałam swoją siostrzenicę Weronikę. W tym miesiącu Weronika skończyła już pół roku, więc postanowiłam kupić jej mały prezent z tej okazji.

Kocyk okazał się bardzo przydatnym prezentem

kocyki dla dziecka sklep internetowyNa prezent wybrałam uroczego kolorowego pluszaka, ale postanowiłam też kupić Weronice kocyk, ponieważ urocze kocyki bardzo kojarzą mi się z niemowlakami. Oczywiście zakupy robiłam przez Internet, bo uwielbiam różnorodność asortymentu sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o kocyki dla dziecka sklep internetowy, w którym często kupuję koce oraz narzuty dla siebie, miał całkiem duży wybór, więc postanowiłam złożyć w nim zamówienie. Udało mi się znaleźć w tym sklepie po prostu przepiękny, delikatny kocyk w kolorze miętowym. Spodobał mi się on ze względu na kolor ale też i modny wzór drobnych warkoczy, który wygląda bardzo ładnie. Świetną sprawą było też to, że koc ten został do mnie przysłany staranie przewiązany dekoracyjną tasiemką w ciemniejszym miętowym kolorze, przez co nie musiałam go właściwie już w nic pakować, bo od razu wyglądał jak prezent. Siostra powiedziała mi parę dni temu, że koc sprawdza się świetnie – jest bardzo miękki i mimo prania nic się z nim nie dzieje.

Cieszę się, że udało mi się kupić taki prezent, który jest nie tylko ładny ale też po prostu się przydaje. Dobrze, że postarałam się przy szukaniu odpowiedniego kocyka, bo udało mi się wybrać taki, który ma dobrą jakość i moja siostra będzie mogła używać przez dłuższy czas. Mam nadzieję, że kocyk ode mnie jest równie przyjemny w dotyku dla Weroniki i czuję się ona pod nim bezpiecznie w swoim łóżeczku niemowlęcym.