Warszawskie firmy urządzające ogrody – Którą warto wybrać?

Gdy kiedyś rozmawiałam z mężem o tym, że przeprowadzimy się z mieszkania w centrum do domu na obrzeżach miasta, nie sądziłam, że ten czas nadejdzie tak szybko. Oczywiście cieszyłam się, ale wielu rzeczy nie zdążyłam sobie jeszcze poukładać w głowie. Dom już prawie stał, a ja nie miałam pomysłu na jego otoczenie.

Urządzenie ogrodu to tylko pozornie łatwa sprawa

urządzanie ogrodów warszawaPostanowiłam skorzystać z doświadczenia innych. Jeśli nasz dom był projektowany od podstaw, to i ogród taki być powinien. Chciałam, żeby był spersonalizowany typowo pod nas i nasze gusta. Ja w ogóle nie mam ręki do kwiatów, a jedyne co przy mnie rośnie to kaktusy i samosiejki. Dlatego zależało mi, by nasz ogród był urządzony tak, by nie wymagał wiele przy pielęgnacji. Znałam siebie i czułam, że jeśli spadłby na mnie ten obowiązek, ogród szybko by zniszczał. Potrzebowałam dopasować projekt do moich możliwości. Na szczęście dość często jeżdżąc do pracy widziałam reklamę urządzanie ogrodów warszawa i mogłam spisać od razu numer do tej firmy. Najpierw jednak zajrzałam do Internetu i ją sprawdziłam. Ciekawa byłam jak inne ogrody zostały urządzone, więc zajrzałam do realizacji przy okazji licząc, że może coś podpatrzę i będę umiała naszkicować, choć jakiś wstępny, zarys tego co chcę. Mój ogród miał być piękny, ale nie wymagający. Chciałam by cały rok w nim się coś działo, ale by nie był urządzony z powagą. Lubiłam odrobione szaleństwa, pozornego chaosu i liczyłam, że ktoś kto mi go zaprojektuje zrozumie moją ideę. Dużo zieleni, ale mało smutku jesienią. Trzeba to było przełamać.

Pani, która robiła dla mnie projekt, doskonale zrozumiała moje intencje. Wystarczyła nam jedna rozmowa by wiedziała jak chcę mieć urządzone otoczenie wokół domu. Byłam tak zadowolona z efektu, że aż nie dowierzałam swoim emocjom. Nie sądziłam, że otoczenie może mieć tak duży wpływ na moje samopoczucie.