Wyprzedaż plafonów w salonie z oświetleniem

 

Ja to zawsze sprawdzałem co oferowała konkurencja, ponieważ nie chciałem odstawać w tyle. Właściciel salonu z oświetleniem, u którego pracowałem to doceniał. Dzięki temu przecież nie raz wprowadziliśmy korzystne oferty a klienci odwiedzali nas chętniej i częściej. Właściwie to każdy z tego był zadowolony. 

Wiele plafonów w ofercie salonu z oświetleniem

niedrogie plafony nowoczesneOstatnio zauważyłem, że w niektórych sklepach pojawiły się nowoczesne plafony, których wcześniej nie widziałem. Od razu zamówiłem od producenta takie niedrogie plafony nowoczesne, żeby w salonie z oświetleniem były dostępne. Początkowo ustaliłem cenę regularną i nie różniła się ona od tych w innych sklepach. Szybko jednak stwierdziłem, że należało wprowadzić wyprzedaż, bo salon z oświetleniem, w którym pracowałem wcale nie oferował konkurencyjnych cen. Plafonów w ofercie było wiele rodzajów i zdecydowałem, że wszystkie wystawię w niższych cenach. Wszystko i tak się opłaciło, ponieważ nabyłem te plafony od producenta w bardzo niskich cenach. więc salon i tak na tym dużo zarabiał. Szefa nie musiałem nawet pytać o zgodę, ponieważ ufał mi i wiedział, że to co robiłem było słuszne. Przed wejściem do salonu z oświetleniem umieściłem ogromny stand z informacją o wyprzedaży nowoczesnych plafonów. Na efekty swojej akcji nie musiałem długo czekać, ponieważ ledwo doszedłem do swojego stanowiska, to już pojawili się pierwsi klienci zainteresowani plafonami. Byłem świetnym pracownikiem i znałem się na sprzedaży jak nikt inny.

Wyprzedałem wszystkie plafony, które zamówiłem od producenta. Szef to aż uwierzyć nie mógł, że wszystko tak szybko poszło. Zarobił na tej wyprzedaży sporą sumę i kazał mi wszystko raz jeszcze powtórzyć. Poza plafonami zamierzałem również przecenić inne oświetlenie.