Wystrój salonu modnymi narożnikami i gustownymi dodatkami

Aranżując wystrój salonu najwięcej czasu poświęcamy wygodnym, tapicerowanym meblom wypoczynkowym. Są one dla nas szczególnie ważne, ponieważ to na nich odpoczywamy po całym dniu, relaksujemy się przy książce lub dobrym filmie oraz spędzamy czas z rodziną oraz znajomymi. Dlatego meble do wypoczynku powinny być komfortowe oraz oryginalne i nowoczesne, aby przykuwały uwagę naszych gości.

Modne poduszki ozdobą designerskich kanap narożnych

kanapy narożne z poduszkamiNajpopularniejszymi meblami do wypoczynku są narożniki. Cechują się niebanalną budową, która wpływa na ich wygodę oraz różnorodnością tkanin obiciowych. Jeśli chcemy, aby nasz salon był nie tylko nowoczesny, ale także przytulny powinnyśmy pomyśleć o gustownych dodatkach. Najlepsze do tego są kanapy narożne z poduszkami. Ozdobne poduchy mogą mieć różne wymiary oraz kolory. Może ich być dwie lub kilka, zależy to przede wszystkim od wielkości narożnika. Do jednobarwnego obicia rogówki w stonowanych odcieniach beżu lub szarości bardzo dobrze sprawdza się kolorowe poduszki w jaskrawych barwach. Obecnie modne są poduszki w egzotyczne rośliny. Tak naprawdę to jak będzie wyglądała nasza poduszka ozdobna zależy od naszego gustu. Mogą to być kwiaty, ptaki lub figury geometryczne. Jednak równie dobrze mogą to być jednobarwne poduszki w kolorze obicia tapicerskiego, nadają one rogówce więcej elegancji. Narożniki pasują do każdego stylu i układu pomieszczenia.

Kanapy narożne doskonale sprawdzą się zarówno w otwartych pomieszczeniach jak i niewielkich, zamkniętych salonach. Dobierając do nich odpowiednie dodatki stworzymy przytulne, zdefiniowane pomieszczenie. Miłe w dotyku poduszki, efektowne, ciężkie zasłony lub modne rolety oraz miękkie dywaniki pod stopy wprowadzą do pokoju przyjemny, ciepły nastrój.